kizilay_banner_728X090

ISC Master Journals List


Bu haber 2015-05-05 07:20:35 eklenmiş ve 1439 kez görüntülenmiştir.
Reklam Alanı
ow Journal Title ISSN
 
1 3l: Language, Linguistics, Literature The Southeast Asian Journal Of English Language Studies 01285157
2 Acta Agriculturae Slovenica 15819175
3 Acta Informatica Medica 03538109
4 Acta Medica 21479488
5 Acta Medica Iranica 00446025
6 Acta Odontologica Turcica  
7 Acta Technologica Agriculturae 13352555
8 Acta Universitatis Agriculturae Et Silviculturae Mendeleianae Brunensis 12118516
9 Actualites Juridiques Tunisiennes 03307212
10 Addiction And Health 20084633
11 Advanced Pharmaceutical Bulletin 22285881
12 Advances In Railway Engineering, An International Journal 20126598
13 Aegean Geographical Journal 13005634
14 Afghanistan Quarterly 08380600
15 Afkar Journal Of Aqidah And Islamic Thought 15118819
16 Africa:Ankara University Journal Of African Studies 13018620
17 African Crop Science Journal 10219730
18 African Health Sciences 16806905
19 African Journal Of Applied Zoology And Environmental Biology 1119023X
20 African Journal Of Biomedical Research 11195096
21 Agricultural Communications 20540868
22 Agriculture And Forestry 05545579
23 Agriculturists 17295211
24 Ain Shams Engineering Journal 20904479
25 Ain Shams Journal Of Anesthesiology 16877934
26 Ain Shams Journal Of Architectural Engineering 16878604
27 Ain Shams Journal Of Civil Engineering 16878590
28 Ain Shams Journal Of Electrical Engineering 16878582
29 Ain Shams Journal Of Engineering Physics And Mathematics 16878620
30 Ain Shams Journal Of Mechanical Engineering 16878612
31 Ain Shams Journal Of Obstetrics And Gynecology 16872193
32 Ain Shams Medical Journal 00022144
33 Akademika 01265008
34 Al-Abhath 9953901112
35 Al-Azhar Medical Journal 1100400
36 Al-Bayan Journal Of Quran And Hadith Studies 22321950
37 Al-Huda 14116944
38 Al-Raida Journal  
39 Alam Cipta, International Journal Of Sustainable Tropical Design Research And Practice 18237231
40 Albanian Journal Of Agricultural Sciences 22182020
41 Alexandria Engineering Journal 11100168
42 Alexandria Journal Of Medicine 11100834
43 Alexandria Journal Of Veterinary Sciences 11102047
44 Alman Dili Ve Edebiyatı Dergisi 13039407
45 Alınteri Journal Of Agricultural Science 13073311
46 American Journal Of Islamic Social Sciences 07426763
47 Amirkabir International Journal Of Electrical And Electronic Engineering 20086075
48 Amirkabir International Journal Of Modeling, Identification, Simulation And Control 20086067
49 Anadolu Journal Of Agricultural Sciences 13088750
50 Anadolu Journal Of Educational Sciences International 21464014
51 Anadolu University Journal Of Science And Technology –A Applied Sciences And Engineering 13023160
52 Anadolu University Journal Of Science And Technology –B Theoretical Sciences 21460272
53 Anadolu University Journal Of Science And Technology –C Life Sciences And Biotechnology 21460264
54 Anadolu University Journal Of Social Sciences 13030876
55 Analytical And Bioanalytical Electrochemistry ‎20084226
56 Anatolia 05700116
57 Anatomical Sciences Journal 17286158
58 Anesthesiology And Pain Medicine 22287523
59 Ankara Journal Of Health Services 13033735
60 Ankara Law Review 13050575
61 Ankara University Faculty Of Agriculture Journal Of Agricultural Sciences 13007580
62 Ankara University Faculty Of Educational Sciences Journal Of Special Education 13047639
63 Ankara University Faculty Of Sport Sciences Spormetre 1304284X
64 Ankara University Institute Of Turkish Revolution History Atatürk Yolu Journal 13035290
65 Ankara University Journal Of Environmental Sciences 13091107
66 Ankara University Journal Of Faculty Of Educational Sciences 13013718
67 Ankara University Journal Of Institute Of Social Sciences 21483434
68 Ankara University Journal Of Languages And History-Geography 03782905
69 Ankara University Journal Of The Center For Southeast European Studies 2146054X
70 Ankara University, Faculty Of Language, History And Geography Journal Of Anthropology 03782891
71 Annales De Philosophie Et Des Sciences Humanies 10157263
72 Annales Universitatis Mariae Curie-Sklodowska Sectio C Biologia 00662232
73 Annals Of African Medicine 15963519
74 Annals Of Agricultural Science 05701783
75 Annals Of Colorectal Research 23225262
76 Annals Of Dentistry, University Of Malaya 01287532
77 Annals Of King Edward Medical University 20797192
78 Annals Of Military And Health Sciences Research 23831960
79 Annals Of Pakistan Institute Of Medical Sciences 18152287
80 Annals Of Saudi Medicine 02564947
81 Anthropology Indonesia 1693167x
82 Applied And Computational Mathematics 16833511
83 Applied Research On English Language 22520198
84 Arab Journal Of Urology 2090598X
85 Archives Of Clinical Infectious Diseases 17355109
86 Archives Of Hygiene Sciences 22519203
87 Archives Of Iranian Medicine 10292977
88 Archives Of Pediatric Infectious Diseases 23221828
89 Archives Of Razi Institute 03653439
90 Archives Of Trauma Research 2251953X
91 Art- Istanbul University 21483542
92 Arya Atherosclerosis 17353955
93 Asean Journal Of Psychiatry 22317805
94 Asean Journal Of Teaching And Learning In Higher Education 19855826
95 Asean Marketing Journal 20855044
96 Asia Oceania Journal Of Nuclear Medicine And Biology 23225718
97 Asia Pacific Journal Of Educators And Education 21803463
98 Asia Pacific Journal Of Medical Toxicology 23222611
99 Asian Academy Of Management Journal 13942603
100 Asian Academy Of Management Journal Of Accounting And Finance 18234992
101 Asian Fisheries Science Journal 01166514
102 Asian Journal Of Business And Accounting 19854064
103 Asian Journal Of Civil Engineering 15630854
104 Asian Journal Of English Language And Pedagogy 18236820
105 Asian Journal Of Environment Behaviour Studies 13940384
106 Asian Journal Of Sports Medicine 2008000X
107 Asian Journal Of University Education 18237797
108 Atatürk University Journal Of Veterinary Sciences 21479615
109 Atatürk Üniversitesi Ilahiyat Fakültesi Dergisi 1303295X
110 Atbu Journal Of Environmental Technology 15966035
111 Avicenna Journal Of Dental Research 20087695
112 Avicenna Journal Of Medical Biochemistry 23454113
113 Avicenna Journal Of Medical Biotechnology 20082835
114 Avicenna Journal Of Phytomedicine 22287930
115 Azerbaijan Focus - Journal Of International Affairs 20715900
116 Bali Medical Journal 20891180
117 Balkan Medical Journal 21463123
118 Bangladesh Journal Of Bioethics 22269231
119 Bangladesh Journal Of Medical Science 22234721
120 Bangladesh Medical Research Council Bulletin 03779238
121 Basic And Clinical Neuroscience 2008126X
122 Başkent University Journal Of Education 21483485
123 Beirut Journal Of Policy And Society  
124 Bioimpacts 22285652
125 Biomedica 01204157
126 Biomedical Imaging And Intervention Journal 18235530
127 Bioteknologi 02166887
128 Bogazici Journal 13009583
129 Botanica Lithuanica 13921665
130 Buletin Teknologi Makanan 18232701
131 Buletin Teknologi Tanaman 1823271X
132 Buletin Teknologi Ternakan 18232728
133 Bulletin Of Chemical Reaction Engineering And Catalysis 19782993
134 Bulletin Of Education And Research 05557747
135 Bulletin Of Emergency And Trauma 23222522
136 Bulletin Of Faculty Of Pharmacy, Cairo University 11100931
137 Bulletin Of The Iranian Mathematical Society 1017060X
138 Bulletin Of The Malaysian Mathematical Sciences Society 01266705
139 Bulletin Of The Tethys Geological Society 16874889
140 Bumi Lestari 14119668
141 Cairo University Journal For Environmental Sciences 16872266
142 Caspian Journal Of Dental Research 22519890
143 Caspian Journal Of Environmental Sciences 17353033
144 Caspian Journal Of Internal Medicine 20086164
145 Cell Journal (Yakhteh) 22285806
146 Cell Membranes And Free Radical Research 1308416X
147 Chemical Engineering Research Bulletin 03797678
148 Chronos 16087526
149 Civil Engineering Dimension 1979570X
150 Civil Engineering Infrastructures Journal 23222093
151 Civil Engineering Research Magazine 01676369
152 Communication Theory And Research Journal 21474524
153 Communication: Research Journal 13037900
154 Coğrafya Dergisi 13027212
155 Creative Artist: A Journal Of Theatre And Media Studies 20066910
156 Crop Breeding Journal 2008868x
157 Cukurova Medical Journal 02505150
158 Cumhuriyet Dental Journal 21462852
159 Cumhuriyet Medical Journal 13050028
160 Cumhuriyet Nursing Journal 21477817
161 Cumhuriyet Science Journal 13001949
162 Cumhuriyet Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi 13030329
163 Daru 15608115
164 Delta Medical College Journal 23076615
165 Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü Dergisidir  
166 Dental Research Journal 17353327
167 Desert 20080875
168 Dicle Medical Journal 13002945
169 Dicle University Journal Of Institute Of Natural And Applied Science 21464693
170 Dicle University Journal Of Social Sciences Institute 13086219
171 Dicle University Journal Of Ziya Gökalp Faculty Of Education 13050060
172 Dokuz Eylul University The Journal Of Graduate School Of Social Sciences 13023284
173 Eastern Geographical Review 13027956
174 Eastern Mediterranean Health Journal 10203397
175 Ecopersia 23222700
176 Edo Journal Of Counselling 20067593
177 Education In Medicine Journal 21801932
178 Educational Awakening: Journal Of The Educational Sciences 16758692
179 Educational Research In Medical Sciences 22520341
180 Ege Academic Review 1303099X
181 Ege Journal Of Education 13074474
182 Ege Journal Of Fisheries And Aquatic Sciences 13001590
183 Ege Journal Of Medicine 10169113
184 Ege Strategic Research Journal 1309887X
185 Egyptian Informatics Journal 11108665
186 Egyptian Journal Of Agronomy 03793575
187 Egyptian Journal Of Aquatic Biology And Fisheries 11106131
188 Egyptian Journal Of Basic And Applied Physiology 16871146
189 Egyptian Journal Of Basic And Applied Sciences 2314808X
190 Egyptian Journal Of Biology 11106859
191 Egyptian Journal Of Horticulture 11100206
192 Egyptian Journal Of Pure And Applied Sciences 2090231X
193 Egyptian Journal Of Veterinary Science 11100222
194 Egyptian Journal Of Zoology 11106344
195 Electronic Journal Of Graph Theory And Applications 23382287
196 Emergency 23454571
197 Emirates Journal Of Food And Agriculture 2079052X
198 Energy Equipment And Systems 23831111
199 Engineering E-Transaction 18236379
200 Engineering Research Journal 11101180
201 Esteem Academic Journal Uitm Pulau Pinang 16757939
202 European Science Editing 02583127
203 Fe Journal: Feminist 1309128X
204 Florence Nightingale Journal Of Nursing 21474923
205 Future Of Medical Education Journal 22518347
206 Fırat Medical Journal 13009818
207 Fırat University Journal Of Social Science 13009702
208 Fırat University Medical Journal Of Health Sciences 13089315
209 Fırat University Veterinary Journal Of Health Sciences 13089323
210 Gading Business And Management Journal 01285599
211 Galen Medical Journal 22285423
212 Gas Processing 23223251
213 Gastroenterology And Hepatology From Bed To Bench 20102258
214 Gazi Medical Journal 21472092
215 Gazi Türkiyat  
216 Gazi University Journal Of Gazi Educational Faculty 13019058
217 Gazi University Journal Of Science 13039709
218 Gaziantep Medical Journal 21483132
219 Gema Online Journal Of Language Studies 16758021
220 Geografia: Malaysian Journal Of Society And Space 21802491
221 Geopersia 10161058
222 Gomal Journal Of Medical Sciences 18197973
223 Hacettepe Journal Of Mathematics And Statistics 13035010
224 Hacettepe University Faculty Of Health Sciences Nursing Journal 13085328
225 Hacettepe University Journal Of The Faculty Of Pharmacy 13000608
226 Hamdard Islamicus 02507196
227 Hamdard Medicus 02507188
228 Hasan Âli Yücel Eğitim Fakültesi Dergisi 13048139
229 Hayati Journal Of Biosciences 20864094
230 Health Education And Health Promotion 23452889
231 Health Promotion Perspectives 22286497
232 Hepatitis Monthly 1735143X
233 Hukuk Araştırmaları Dergisi 21460590
234 Humanitas 16937236
235 Iium Engineering Journal 1511788X
236 Iium Law Journal 01282530
237 Ikim Journal Of Islam And International Affairs 16754131
238 Ilmu Kelautan, Indonesian Journal Of Marine Sciences 08537291
239 Ilorin Journal Of Religious Studies 21417040
240 Indonesian Journal Of Applied Linguistics 23019468
241 Information Manager 15965422
242 Insanbilim Dergisi  
243 Institutions And Economies 22321640
244 Intan Management Journal 01283324
245 Intellectual Discourse 01284878
246 International Arab Journal Of Information Technology 16833198
247 International Cardiovascular Research Journal 22519130
248 International Economics Studies 20089643
249 International Electronic Journal Of Environmental Education 21460329
250 International Food Research Journal 19854668
251 International Journal Of Administrative Science And Organization 08543844
252 International Journal Of Advanced Design And Manufacturing Technology 22520406 (20081421)
253 International Journal Of Advanced Structural Engineering 20083556
254 International Journal Of Agricultural Management And Development 21595852
255 International Journal Of Agriculture And Biosciences 23056622
256 International Journal Of Alanya Faculty Of Business 13091522
257 International Journal Of Architectural Engineering And Urban Planning 22287337
258 International Journal Of Asia Pacific Studies 18236243
259 International Journal Of Assessment And Evaluation In Education 22321926
260 International Journal Of Automotive And Mechanical Engineering 22298649
261 International Journal Of Automotive Engineering 20089899
262 International Journal Of Business And Development Studies 2008448X
263 International Journal Of Business And Society 15116670
264 International Journal Of Business And Technopreneurship 22317090
265 International Journal Of Civil Engineering 17350522
266 International Journal Of Civil Engineering And Geo-Environmental 21802742
267 International Journal Of Community Based Nursing And Midwifery 23222476
268 International Journal Of Early Childhood Special Education 13085581
269 International Journal Of Economics And Management 1823836X
270 International Journal Of Economics, Management And Accounting 13947680
271 International Journal Of Emerging Sciences 22224254
272 International Journal Of Endocrinology And Metabolism 1726913x
273 International Journal Of Energy And Environmental Engineering 20089163
274 International Journal Of Engineering 10252495
275 International Journal Of Engineering And Technology Sciences 22894152
276 International Journal Of English Language And Translation Studies 23085460
277 International Journal Of Environmental Research 17356865
278 International Journal Of Environmental Science And Technology 17351472
279 International Journal Of Fertility And Sterility 2008076x
280 International Journal Of Group Theory 22517650
281 International Journal Of Health Policy And Management 23225939
282 International Journal Of Health Sciences 09242287
283 International Journal Of Hematology-Oncology And Stem Cell Research 20082207
284 International Journal Of High Risk Behaviors And Addiction 22518711
285 International Journal Of Hospital Research 22518940
286 International Journal Of Industrial Engineering And Production Research 1681066x
287 International Journal Of Industrial Mathematics 20085621
288 International Journal Of Information And Communication Technology Research 22516107
289 International Journal Of Information Science And Management 20088302
290 International Journal Of Integrated Engineering 1985854X
291 International Journal Of Intelligent Computing And Information Sciences 1687109X
292 International Journal Of Iron And Steel Society Of Iran 17354145
293 International Journal Of Islamic Thought 22321314
294 International Journal Of Language Studies 21574898
295 International Journal Of Management Studies 22321608
296 International Journal Of Maritime Technology 17357608
297 International Journal Of Mechanical And Materials Engineering 18230334
298 International Journal Of Mining And Geo-Engineering 23456930
299 International Journal Of Modern Anthropology 17377374
300 International Journal Of Molecular And Cellular Medicine 22519637
301 International Journal Of Molecular And Clinical Microbiology 20089171
302 International Journal Of Nano Dimension 20088868
303 International Journal Of Nanoelectronics And Materials 19855761
304 International Journal Of Nanoscience And Nanotechnology 17357004
305 International Journal Of Occupational Hygiene 20085109
306 International Journal Of Optics And Photonics 17358590
307 International Journal Of Optimization In Civil Engineering 22287558
308 International Journal Of Organ Transplantation Medicine 20086490
309 International Journal Of Pediatrics 23455047
310 International Journal Of Plant Production 17356814
311 International Journal Of Preventive Medicine 20087802
312 International Journal Of Property Sciences 22298568
313 International Journal Of Psychology 20081251
314 International Journal Of Public Health Research 22320253
315 International Journal Of Radiation Research 23223243
316 International Journal Of Recycling Of Organic Waste In Agriculture 22517715
317 International Journal Of Renewable Energy Resources 22891846
318 International Journal Of Robotics 20087144
319 International Journal Of School Health 23455152
320 International Journal Of Social Inquiry 13078364
321 International Journal Of Sustainable Construction Engineering Technology 21803242
322 International Journal Of Transportation Engineering 2322259X
323 International Journal Of Turkish Literature Culture Education 21470146
324 International Journal Of West Asian Studies 22298924
325 International Journal Of Women'S Health And Reproduction Sciences 23304456
326 International Relations 13047310
327 International Research Journal Of Arts And Humanities 10169342
328 Iranian Biomedical Journal 1028852x
329 Iranian Economic Review 10266542
330 Iranian Endodontic Journal 17357497
331 Iranian Heart Journal 17357306
332 Iranian Journal Of Allergy, Asthma And Immunology 17351502
333 Iranian Journal Of Animal Biosystematics 1735434x
334 Iranian Journal Of Applied Animal Science 2251628X
335 Iranian Journal Of Applied Language Studies 20085494
336 Iranian Journal Of Applied Linguistics 17351634
337 Iranian Journal Of Archaeological Studies 2251743X
338 Iranian Journal Of Astronomy And Astrophysics 23224924
339 Iranian Journal Of Basic Medical Sciences 20083866
340 Iranian Journal Of Biotechnology 17283043
341 Iranian Journal Of Blood And Cancer 20084595
342 Iranian Journal Of Cancer Prevention 20082398
343 Iranian Journal Of Cardiac Surgery 20082290
344 Iranian Journal Of Catalysis 31186145
345 Iranian Journal Of Chemical Engineering 17355397
346 Iranian Journal Of Chemistry And Chemical Engineering 10219986
347 Iranian Journal Of Child Neurology 17354668
348 Iranian Journal Of Clinical Psychology 23221585
349 Iranian Journal Of Dermatology 0021082X
350 Iranian Journal Of Diabetes And Obesity 20086792
351 Iranian Journal Of Earth Sciences 20088779
352 Iranian Journal Of Economic Studies 23221402
353 Iranian Journal Of Electrical And Electronic Engineering 17352827
354 Iranian Journal Of Environmental Health Science And Engineering 17351979
355 Iranian Journal Of Fisheries Sciences 15622916
356 Iranian Journal Of Fuzzy Systems 17350654
357 Iranian Journal Of Genetics And Plant Breeding 22519610
358 Iranian Journal Of Health Sciences 2322553X
359 Iranian Journal Of Immunology 17351383
360 Iranian Journal Of Kidney Diseases 17358582
361 Iranian Journal Of Management Studies 20087055
362 Iranian Journal Of Materials Science And Engineering 17350808
363 Iranian Journal Of Mathematical Chemistry 22286489
364 Iranian Journal Of Mathematical Sciences And Informatics 17354463
365 Iranian Journal Of Mechanical Engineering 16059727
366 Iranian Journal Of Medical Physics 22520309
367 Iranian Journal Of Medical Sciences 02530716
368 Iranian Journal Of Microbiology 20083289
369 Iranian Journal Of Neonatology 22517510
370 Iranian Journal Of Neurology 2008384x
371 Iranian Journal Of Nuclear Medicine 16812824
372 Iranian Journal Of Numerical Analysis And Optimization 17357144
373 Iranian Journal Of Nursing And Midwifery Research 17359066
374 Iranian Journal Of Oil And Gas Science And Technology 23452412
375 Iranian Journal Of Operations Research 20081189
376 Iranian Journal Of Ophthalmology 2345279x
377 Iranian Journal Of Otorhinolaryngology 22517251
378 Iranian Journal Of Parasitology 17357020
379 Iranian Journal Of Pathology 17355303
380 Iranian Journal Of Pediatric Hematology And Oncology 20088892
381 Iranian Journal Of Pediatrics 20082142
382 Iranian Journal Of Pharmaceutical Research 17350328
383 Iranian Journal Of Pharmaceutical Sciences 17352444
384 Iranian Journal Of Pharmacology And Therapeutics 17352657
385 Iranian Journal Of Plant Physiology 21558222
386 Iranian Journal Of Psychiatry 17354587
387 Iranian Journal Of Psychiatry And Behavioral Sciences 17358639
388 Iranian Journal Of Public Health 22516085
389 Iranian Journal Of Radiology 17351065
390 Iranian Journal Of Reproductive Medicine 16806433
391 Iranian Journal Of Science And Technology, Transaction A: Science 10286276
392 Iranian Journal Of Science And Technology, Transactions Of Civil Enginering 22286160
393 Iranian Journal Of Science And Technology, Transactions Of Electrical Engineering 22286179
394 Iranian Journal Of Science And Technology, Transactions Of Mechanical Engineering 22286187
395 Iranian Journal Of Toxicology 20082967
396 Iranian Journal Of Veterinary Medicine 22518894
397 Iranian Journal Of Veterinary Research, University Of Shiraz 17281997
398 Iranian Journal Of Veterinary Surgery 20083033
399 Iranian Polymer Journal 10261265
400 Iranian Red Crescent Medical Journal 20741804
401 Iranian Rehabilitation Journal 17353602
402 Iranian Review Of Foreign Affairs 20088221
403 Isecure, The Isc International Journal Of Information Security 20082045
404 Isesco Journal Of Science And Technology 11148829
405 Islamic Studies 05788072
406 Islamiyyat 02165636
407 Issues In Language Teaching 23223715
408 Istanbul Universitesi Isletme Fakultesi Dergisi 13031732
409 Istanbul Üniversitesi Ilahiyat Fakültesi Dergisi 13035746
410 Istanbul Üniversitesi Iletişim Fakültesi Hakemli Dergisi 1302633X
411 Iu Journal Of Translation Studies 13096214
412 Iufs Journal Of Biology 13007041
413 Jentashapir Journal Of Health Research 23454067
414 Jordan Journal Of Agricultural Sciences 18158625
415 Jordan Journal Of Biological Sciences 19956673
416 Jordan Journal Of Chemistry 18149111
417 Jordan Journal Of Civil Engineering 19930461
418 Jordan Journal Of Earth And Environmental Sciences 19956681
419 Jordan Journal Of Economic Sciences 23089954
420 Jordan Journal Of Mathematics And Statistics 20757905
421 Jordan Journal Of Mechanical And Industrial Engineering 19956665
422 Jordan Journal Of Modern Languages And Literature 19946953
423 Jordan Journal Of Pharmaceutical Sciences 19957157
424 Jordan Journal Of Physics 19947615
425 Jordan Medical Journal 04469283
426 Journal Of Academic Minds 18236634
427 Journal Of Administrative Management, Education And Training 18236049
428 Journal Of Administrative Science 16751302
429 Journal Of Advanced Manufacturing Technology 19853157
430 Journal Of Advanced Materials And Processing 2322388x
431 Journal Of Advanced Research 20901232
432 Journal Of Advances In Environmental Health Research 23453990
433 Journal Of Advances In Medical Education And Professionalism 23222220
434 Journal Of Aerospace Science And Technology 17352134
435 Journal Of Agricultural And Marine Sciences 10260544
436 Journal Of Agricultural And Veterinary Sciences, Qassim University 16584015
437 Journal Of Agricultural Chemistry And Biotechnology 20903626
438 Journal Of Agricultural Faculty Of Atatürk University 13009036
439 Journal Of Agricultural Science And Technology 16807073
440 Journal Of Agricultural Sciences, University Of Belgrade 14508109
441 Journal Of Ai And Data Mining 23224444
442 Journal Of Al Azhar University Engineering Sector 11106409
443 Journal Of Algebraic Systems 23455128
444 Journal Of Anatolia Nursing And Health Sciences 13095471
445 Journal Of Animal And Poultry Production 20903642
446 Journal Of Ankara Health Sciences 2146328X
447 Journal Of Ankara University Faculty Of Medicine 03658104
448 Journal Of Applied Chemical Research, Karaj Branch 20083815
449 Journal Of Applied Fluid Mechanics 17353572
450 Journal Of Applied Membrane Science And Technology 1823366X
451 Journal Of Applied Sciences And Environmental Management 11198362
452 Journal Of Arthropod-Borne Diseases 23221984
453 Journal Of Arts Discourse 16753410
454 Journal Of Asian Behavioural Studies 21804567
455 Journal Of Ataturk 13027549
456 Journal Of Balkan Research Institute - Trakya University 21471371
457 Journal Of Bangladesh College Of Physicians And Surgeons 10150870
458 Journal Of Banking And Insurance Review 13091859
459 Journal Of Basic And Clinical Cancer Research 22286527
460 Journal Of Basic And Clinical Pathophysiology 23221895
461 Journal Of Biological And Environmental Sciences 13079530
462 Journal Of Biomedical Physics And Engineering 22517200
463 Journal Of Bioscience 01284541
464 Journal Of Building Performance 21802106
465 Journal Of Business And Social Development 22892915
466 Journal Of Cardio- Thoracic Medicine 23452447
467 Journal Of Cardiovascular And Thoracic Research 20085117
468 Journal Of Caring Sciences 22519920
469 Journal Of Cell And Molecular Research 20089147
470 Journal Of Chemical And Petroleum Engineering 10260803
471 Journal Of Chemical Health Risks 22516719
472 Journal Of Commerce And Tourism Education Faculty 13014838
473 Journal Of Communication Engineering 23224088
474 Journal Of Community Health Research 23225688
475 Journal Of Comprehensive Pediatrics 22518150
476 Journal Of Computational And Applied Research In Mechanical Engineering 22287922
477 Journal Of Computing And Security 23224460
478 Journal Of Construction In Developing Countries 18236499
479 Journal Of Crop Protection 22519041
480 Journal Of Dental Biomaterials 23833971
481 Journal Of Dental Faculty Of Ankara University 10168710
482 Journal Of Dental Faculty Of Atatürk University 13009044
483 Journal Of Dental Materials And Techniques 22520317
484 Journal Of Dental Research Dental Clinics Dental Prospects 2008210X
485 Journal Of Dentistry Indonesia 16939697
486 Journal Of Dentistry, Shiraz University Of Medical Sciences 17283426
487 Journal Of Dentistry, Tehran University Of Medical Sciences 17352150
488 Journal Of Dentomaxillofacial Radiology, Pathology And Surgery 22517847
489 Journal Of Design And Built Environment 22321500
490 Journal Of Diabetes And Metabolic Disorders 22516581
491 Journal Of Divinity Faculty, Pamukkale University 21484899
492 Journal Of Economic Cooperation And Development 13087800
493 Journal Of Economic Policy Researches  
494 Journal Of Economics And Administrative Sciences 13022024
495 Journal Of Economics And Administrative Sciences, Ataturk University 13004646
496 Journal Of Education And Sociology 2078032X
497 Journal Of Education: Jurnal Bitara Upsi Pendidikan 13947176
498 Journal Of Educational Research 01265261
499 Journal Of Educational Sciences 13008889
500 Journal Of Ege University Nursing Faculty 13003046
501 Journal Of Egirdir Fisheries Faculty 13004891
502 Journal Of Electrical And Electronic Systems Research 19855389
503 Journal Of Electrical And Electronics Engineering- Istanbul University 13030914
504 Journal Of Engineering 19854625
505 Journal Of Engineering And Applied Science 11101903
506 Journal Of Engineering And Computer Sciences 16584023
507 Journal Of Engineering Research 23071877
508 Journal Of Engineering Research And Education 18232981
509 Journal Of Engineering Science 18233430
510 Journal Of Engineering Sciences, Assiut University, Faculty Of Engineering 16870530
511 Journal Of English Language Teaching And Learning 10237976
512 Journal Of Experimental And Clinical Medicine 13094483
513 Journal Of Faculty Of Economics 13040235
514 Journal Of Faculty Of Engineering And Technology 19923082
515 Journal Of Faculty Pharmacy Of Istanbul University 03677524
516 Journal Of Family And Reproductive Health 17358949
517 Journal Of Fasting And Health 23452587
518 Journal Of Fatwa Management And Research 22321047
519 Journal Of Financial Reporting And Accounting 19852517
520 Journal Of Financial Researches And Studies 19031123
521 Journal Of Fine Arts 13022938
522 Journal Of Food And Dairy Sciences 20903650
523 Journal Of Graduate School Of Social Sciences 13044990
524 Journal Of Health And Translational Medicine 18237339
525 Journal Of Health Sciences 21461937
526 Journal Of Health Sciences And Surveillance System 23452218
527 Journal Of Health Scope 22515989
528 Journal Of Health, Sport And Tourism 20780273
529 Journal Of Herbmed Pharmacology 23455004
530 Journal Of Human Capital Development 19857012
531 Journal Of Industrial And Systems Engineering 17358272
532 Journal Of Industrial Engineering International 17355702
533 Journal Of Information And Communication Technology 1675414X
534 Journal Of Information Systems And Telecommunication 23221437
535 Journal Of Information Technology And Multimedia 18230113
536 Journal Of Injury And Violence Research 20082053
537 Journal Of Institute Of Fine Arts 13009206
538 Journal Of International And Comparative Education 22321802
539 Journal Of International Business And Entrepreneurship 01287494
540 Journal Of International Studies 1823691X
541 Journal Of Istanbul Faculty Of Medicine 13056441
542 Journal Of Istanbul University Faculty Of Dentistry 02758212
543 Journal Of It In Asia 18235042
544 Journal Of Kazim Karabekir Education Faculty 13023241
545 Journal Of King Abdulaziz University : Earth Sciences 10128832
546 Journal Of King Abdulaziz University : Engineering Sciences 13191047
547 Journal Of King Abdulaziz University : Medical Sciences 13191004
548 Journal Of King Abdulaziz University : Meteorology, Environment And Arid Land Agriculture Sciences 13191039
549 Journal Of King Abdulaziz University: Marine Sciences 10128840
550 Journal Of King Abdulaziz University: Science 13190989
551 Journal Of King Saud University - Computer And Information Sciences 13191578
552 Journal Of King Saud University - Engineering Sciences 10183639
553 Journal Of King Saud University - Languages And Translation 22108319
554 Journal Of King Saud University - Science 10183647
555 Journal Of Krishna Institute Of Medical Sciences University 22314261
556 Journal Of Language And Literature 20780303
557 Journal Of Language Studies 18236154
558 Journal Of Lasers In Medical Sciences 20089783
559 Journal Of Law And Ethics 20781083
560 Journal Of Livestock Science And Technologies 23223553
561 Journal Of Malaysian And Comparative Law 01266322
562 Journal Of Malaysian Studies 01274082
563 Journal Of Marmara University Faculty Of Divinity 13024973
564 Journal Of Marmara University Institute Of Health Sciences 21463654
565 Journal Of Materials And Environmental Science 20282508
566 Journal Of Mathematics And Technology 20780257
567 Journal Of Mechanical Engineering 18235514
568 Journal Of Mechanical Engineering And Technology 21801053
569 Journal Of Media And Information Warfare 16751032
570 Journal Of Medical Bacteriology 22518649
571 Journal Of Medical Signals And Sensors 22287477
572 Journal Of Medicinal Plants And By-Products 23221399
573 Journal Of Medicine And Biomedical Research 15966941
574 Journal Of Midwifery And Reproductive Health 23454792
575 Journal Of Minimally Invasive Surgical Sciences 22517022
576 Journal Of Mining And Environment 22518592
577 Journal Of Modern Languages 1675526X
578 Journal Of Money And Economy 17351057
579 Journal Of Muamalat And Islamic Finance Research 1823075X
580 Journal Of Nanostructures 22517871
581 Journal Of Natural And Applied Sciences 13007688
582 Journal Of Natural Sciences And Mathematics 16584031
583 Journal Of Nuclear And Radiation Physics 1687420X
584 Journal Of Nuclear Sciences 21477736
585 Journal Of Nuts 20089937
586 Journal Of Occupational Health And Epidemiology 22518096
587 Journal Of Operation And Automation In Power Engineering 23224567
588 Journal Of Ophthalmic And Vision Research 20082010
589 Journal Of Optimization In Industrial Engineering 20088517
590 Journal Of Oral Health And Oral Epidemiology 23221372
591 Journal Of Ornamental Plants 22516433
592 Journal Of Pakistan Association Of Dermatologists 15609014
593 Journal Of Pakistan Vision 16815742
594 Journal Of Paramedical Sciences 20084978
595 Journal Of Pediatrics Review 23224398
596 Journal Of Periodontology And Implant Dentistry 20087748
597 Journal Of Petroleum Science And Technology 2251659X
598 Journal Of Pharmaceutical Care 23224630
599 Journal Of Physical Science 16753402
600 Journal Of Plant Molecular Breeding 23223332
601 Journal Of Plant Physiology And Breeding 20085168
602 Journal Of Plant Production 20903669
603 Journal Of Political Science 21476934
604 Journal Of Political Studies 19941080
605 Journal Of Polytechnic 21479429
606 Journal Of Postgraduate Medical Institute 10135472
607 Journal Of Productivity And Development 11102643
608 Journal Of Quality And Technology Management 18162185
609 Journal Of Quality Measurement And Analysis 18235670
610 Journal Of Rangeland Science 20089996
611 Journal Of Reports In Pharmaceutical Sciences 23221232
612 Journal Of Reproduction And Infertility 22285482
613 Journal Of Research (Humanities) 05557747
614 Journal Of Research And Health 22516395
615 Journal Of Research In Applied Linguistics 23453303
616 Journal Of Research In Health Sciences 22287795
617 Journal Of Research In Medical Sciences 17351995
618 Journal Of Saudi Chemical Society 13196103
619 Journal Of Science And Technology 19858809
620 Journal Of Sciences Islamic Republic Of Iran 10161104
621 Journal Of Sebha University, Pure And Applied Sciences  
622 Journal Of Seismology And Earthquake Engineering 17351669
623 Journal Of Selcuk Communication 13022865
624 Journal Of Selcuk University Natural And Applied Science 21473781
625 Journal Of Soil Sciences And Agricultural Engineering 20903685
626 Journal Of Solid Mechanics 20083505
627 Journal Of Southeast Asian Studies- University Of Malaya 18234127
628 Journal Of Special Needs Education 22892745
629 Journal Of Sport And Recreation 19852525
630 Journal Of Sports Science And Medicine 13032968
631 Journal Of Statistical Research Of Iran 17351294
632 Journal Of Surgical Technique And Case Report 20068808
633 Journal Of Surveying, Construction And Property 19857527
634 Journal Of Sustainability Science And Management 19853629
635 Journal Of Teaching Language Skills 20088191
636 Journal Of Technical Education And Training 19859732
637 Journal Of Techno Social 19859740
638 Journal Of Telecommunication, Electronic And Computer Engineering 21801843
639 Journal Of Telecommunication, Electronics And Computer Engineering 21801843
640 Journal Of Textile And Apparel 13003356
641 Journal Of Textiles And Polymers 23225203
642 Journal Of The Arab Neonatology Forum 18121756
643 Journal Of The Center For Ottoman Studies Ankara University 1019469X
644 Journal Of The Chemical Society Of Pakistan 02535106
645 Journal Of The Egyptian Women'S Dermatologic Society 16871537
646 Journal Of The Faculty Of Agriculture, Suleyman Demirel University 13049984
647 Journal Of The Faculty Of Divinity Of Ankara University 13010522
648 Journal Of The Faculty Of Engineering And Architecture Of Gazi University 13001884
649 Journal Of The Faculty Of Forestry Istanbul University 05358418
650 Journal Of The Faculty Of Veterinary Medicine, Istanbul University 02502836
651 Journal Of The Iranian Chemical Society 1735207X
652 Journal Of The Iranian Statistical Society 17264057
653 Journal Of The Lebanese Dental Association 18109632
654 Journal Of The Liaquat University Of Medical And Health Sciences 17290341
655 Journal Of The Pakistan Medical Association 00309982
656 Journal Of The Persian Gulf (Marine Science) 20087985
657 Journal Of The Saudi Heart Association 10167315
658 Journal Of The Saudi Society Of Agricultural Sciences 1658077X
659 Journal Of The Saudi Society Of Dermatology And Dermatologic Surgery 2210836X
660 Journal Of Theoretical And Applied Physics 17359325
661 Journal Of Tourism, Hospitality And Culinary Arts 19858914
662 Journal Of Tropical Agriculture And Food Science 13949829
663 Journal Of Tropical Biology And Conservation 18233902
664 Journal Of Tropical Forest Science 01281283
665 Journal Of Tropical Marine Ecosystem 22318062
666 Journal Of Turkish Educational Sciences  
667 Journal Of Turkish Research Institute 13009052
668 Journal Of Turkoloji 02552981
669 Journal Of Ultrafine Grained And Nanostructured Materials 10260803
670 Journal Of Uludag University Faculty Of Education 13013416
671 Journal Of Union Of Arab Biologists Cairo A Zoology 11105372
672 Journal Of Universal Computer Science 0948695x
673 Journal Ump - Engineering And Computer Science 19855176
674 Juku: Jurnal Kurikulum And Pengajaran Asia Pasifik 22893008
675 Jundishapur Journal Of Chronic Disease Care 23224207
676 Jundishapur Journal Of Health Sciences 23754075
677 Jundishapur Journal Of Microbiology 20083645
678 Jundishapur Journal Of Natural Pharmaceutical Products 17357780
679 Jurnal Akademik 15119300
680 Jurnal Akuntansi Dan Keuangan Indonesia 18298494
681 Jurnal Al-Tamaddun 18237517
682 Jurnal Fikrah 15111113
683 Jurnal Fiqh 1823089X
684 Jurnal Hadhari 19856830
685 Jurnal Intelek 16759885
686 Jurnal Kemanusiaan 16751930
687 Jurnal Kepimpinan Pendidikan  
688 Jurnal Komunikasi, Malaysian Journal Of Communication 22891528
689 Jurnal Melayu 16757513
690 Jurnal Of Community Health 16751663
691 Jurnal Pengurusan 01272713
692 Jurnal Perintis Pendidikan 01265822
693 Jurnal Sejarah 19850611
694 Jurnal Skrin Malaysia 18231020
695 Jurnal Teknologi 01279696
696 Jurnal Teknologi Maklumat Dan Sains Kuantitatif 18230822
697 Jurnal Ump - Social Sciences And Technology Management 09577572
698 Jurnal Usuluddin 13943723
699 Kasr El-Aini Medical Journal 16874625
700 Kastamonu University, Kastamonu Education Journal 13008811
701 Kemanusiaan The Asian Journal Of Humanities 13949330
702 Khyber Medical University Journal 23052643
703 Kuwait Journal Of Science 23074108
704 Kuwait Journal Of Science And Engineering 10248684
705 Language Journal 13003542
706 Les Cahiers De Tunisie : Revue De Sciences Humaines 00080012
707 Letters In Organic Chemistry 15701786
708 Makara Journal Of Health Research 23563664
709 Makara Journal Of Science 23391995
710 Makara Journal Of Technology 23552786
711 Makara Of Social Sciences And Humanities Series 16936701
712 Malay Language Education 21804842
713 Malaysian Journal Of Chemical Engineering 19853564
714 Malaysian Journal Of Computer Science 01279084
715 Malaysian Journal Of Democracy And Election Studies 22895213
716 Malaysian Journal Of Distance Education 15116433
717 Malaysian Journal Of Economic Studies 15114554
718 Malaysian Journal Of Economics 01261962
719 Malaysian Journal Of Education 21800782
720 Malaysian Journal Of Health Sciences 16758161
721 Malaysian Journal Of Law And Society 13947729
722 Malaysian Journal Of Learning And Instruction 16758110
723 Malaysian Journal Of Library And Information Science 13946234
724 Malaysian Journal Of Mathematical Sciences 18238343
725 Malaysian Journal Of Media Studies 15112284
726 Malaysian Journal Of Microbiology 18238268
727 Malaysian Journal Of Pharmaceutical Sciences 16757319
728 Malaysian Journal Of Science 13943065
729 Malaysian Journal Of Syariah And Law 19857454
730 Malaysian Journal Of University Education 18231772
731 Malaysian Management Journal 01286226
732 Malaysian Online Journal Of Counseling  
733 Malaysian Online Journal Of Educational Management 22894489
734 Man And Society 01268678
735 Mansoura Journal Of Biology 16875087
736 Mansoura University Journal Of Agricultural Sciences 11100346
737 Marmara Dental Journal 21477957
738 Marmara Geographical Review 13032429
739 Marmara Medical Journal 10191941
740 Marmara Pharmaceutical Journal 13090801
741 Marmara University Journal Of Science 21465150
742 Marmara Üniversitesi Öneri Dergisi 13000845
743 Masalah Pendidikan 01265024
744 Matematika 01278274
745 Materia Socio Medica 15127680
746 Medical Archives 0350199X
747 Medical Hypothesis, Discovery And Innovation Ophthalmology Journal 23224436
748 Medical Journal Of Islamic World Academy Of Sciences 10163360
749 Medical Journal Of Suleyman Demirel University 13007416
750 Medical Journal Of The Islamic Republic Of Iran 10161430
751 Medical Principles And Practice 10117571
752 Mediterranean Journal Of Humanities 21464812
753 Metu Studies In Development 10109935
754 Microbes And Health 22260153
755 Middle East Fertility Society Journal 11105690
756 Middle East Journal Of Anesthesiology 05440440
757 Middle East Journal Of Cancer 20086709
758 Middle East Journal Of Digestive Diseases 20085230
759 Middle East Research Center Ain Shams University 11102217
760 Molecular Biology Research Communications 2322181X
761 Mycopath 17295521
762 Nanomedicine Journal 23223049
763 Nanotechnology 09574484
764 Natura Montenegrina 14515776
765 Nephro-Urology Monthly 22517006
766 Neuroquantology 13035150
767 Neurosciences 13196138
768 Novelty In Biomedicine 23453346
769 Nuclear Science And Application 1016197X
770 Nursing And Midwifery Studies 23221488
771 Nutrition And Food Sciences Research 23830441
772 Ondokuz Mayıs University Journal Of Sports And Performance Researches 13098543
773 Open Veterinary Journal 22264485
774 Pacific Journal Of Mathematics 00308730
775 Pakistan Economic And Social Review 1011002X
776 Pakistan Entomologist 10171827
777 Pakistan Journal Of Agricultural Sciences 05529034
778 Pakistan Journal Of Information Management And Libraries 16804465
779 Pakistan Journal Of Medical Sciences 1682024x
780 Pakistan Journal Of Nematology 02557576
781 Pakistan Journal Of Pharmaceutical Sciences 1011601x
782 Pakistan Journal Of Weed Science Research 18151094
783 Pakistan Perspectives 18105858
784 Pakistan Veterinary Journal 02538318
785 Palma Journal  
786 Pamukkale Journal Of Sport Sciences 13090356
787 Pamukkale Medical Journal 13099833
788 Pamukkale University Journal Of Education 13010085
789 Pamukkale University Journal Of Engineering Sciences 13007009
790 Pamukkale University Journal Of Social Sciences Institute 13082922
791 Persian Journal Of Acarology 22518169
792 Pertanika Journal Of Science And Technology 01287680
793 Pertanika Journal Of Social Sciences And Humanities 01287702
794 Pertanika Journal Of Tropical Agricultural Science 15113701
795 Pharmaceutical Sciences 1735403X
796 Pharmaceutical Sciences And Research 16939883
797 Physical Chemistry Research 23225521
798 Plant Breeding And Seed Science 14293862
799 Poultry Science Journal 23456604
800 Proceedings Of The Latvian Academy Of Sciences Section B Natural Exact And Applied Sciences 1407009x
801 Proceedings Of The Mathematical And Physical Society Of Egypt 11100613
802 Progress In Biological Sciences 10161058
803 Progress In Color, Colorants And Coatings 20082134
804 Prospects 00331538
805 Punjab University Journal Of Mathematics 10162526
806 Quran And Medicine 22516158
807 Religious Inquiries 23224894
808 Reports Of Biochemistry And Molecular Biology 23223480
809 Reports Of Radiotherapy And Oncology 23453184
810 Research And Development In Medical Education 23222719
811 Research In Cardiovascular Medicine 22519572
812 Research In Molecular Medicine 23221348
813 Research In Pharmaceutical Sciences 17359414
814 Research Journal Of Pharmacognosy 23454458
815 Research On History Of Medicine 2251886X
816 Sains Malaysiana 01266039
817 Samaru Journal Of Information Studies 15965414
818 Sarhad Journal Of Agriculture 10164383
819 Sari 01272721
820 Sarjana 18237746
821 Saudi Journal Of Biological Sciences 1319562x
822 Saudi Journal Of Kidney Diseases And Transplantation 13192442
823 Saudi Journal Of Ophthalmology 13194534
824 Saudi Medical Journal 03795284
825 Saudi Pharmaceutical Journal 13190164
826 Scholarly Research Exchange 16878302
827 Scientia Agriculturae Bohemica 12113174
828 Scientia Iranica 10263098
829 Scientific Research Journal 16757009
830 Sdu Faculty Of Forestry Journal 13027085
831 Sdu International Technologic Science 13091220
832 Sdu Journal Of Science (E-Journal) 13067575
833 Sdu Journal Of Technical Sciences 21462119
834 Sebha Medical Journal  
835 Selcuk Journal Of Agriculture And Food Sciences 13090550
836 Selcuk Journal Of Applied Mathematics 13027980
837 Selcuk University Journal Of Institute Of Social Sciences 13021796
838 Selcuk University Journal Of The Engineering, Science And Technology 21479364
839 Selcuk University, Journal Of The Faculty Of Law 13068075
840 Sepilok Bulletin 18230067
841 Shariah Journal 01286730
842 Shiraz E Medical Journal 17351391
843 Sindhological Studies 10326759
844 Social And Management Research Journal 16757017
845 Soil And Environment 20749546
846 Sokoto Journal Of Veterinary Sciences 1595093X
847 South Asian Studies: A Research Journal Of South Asian Studies 1026678X
848 Suleyman Demirel University The Journal Of Visionary 13089552
849 Sultan Qaboos University Journal For Science 1027524X
850 Sultan Qaboos University Medical Journal 2075051X
851 Survey Of Malaysian Law 02173239
852 Tafhim: Ikim Journal Of Islam And The Contemporary World 22317015
853 Tanaffos 17350344
854 Tarih Incelemeleri Dergisi  
855 Teaching English Language And Literature Society Of Iran 17358760
856 The Anatolian Journal Of Cardiology 13028723
857 The Arab Journal Of Psychiatry 10168923
858 The Arabian Journal For Science And Engineering 13198025
859 The Arabic Literature  
860 The Bulletin Of Faculty Of Agriculture 05268613
861 The Caspian Sea  
862 The Egyptian Journal Of Biochemistry And Molecular Biology 16871502
863 The Egyptian Journal Of Haematology 11101067
864 The Egyptian Journal Of Histology 11100559
865 The Egyptian Journal Of Medical Human Genetics 11108630
866 The Egyptian Journal Of Neurosurgery 16875982
867 The Egyptian Journal Of Paediatrics 16871677
868 The Egyptian Journal Of Pediatric Allergy And Immunology 16871642
869 The Egyptian Journal Of Surgery 11101121
870 The European Journal For Sport Sciences Technology 17461391
871 The Indonesian Journal Of Criminology 14116332
872 The International Journal Of Biotechnology 23069864
873 The International Journal Of Humanities Of The Islamic Republic Of Iran 17355060
874 The International Journal Of Occupational And Environmental Medicine 20086520
875 The Iranian Journal Of Botany 1029788X
876 The Journal Of Basic And Applied Zoology 11105346
877 The Journal Of Ege University Faculty Of Agriculture 10188851
878 The Journal Of Engineering Research 17266009
879 The Journal Of International Advanced Otology 13087649
880 The Journal Of Marmara Social Research 21466017
881 The Journal Of Tehran University Heart Center 17358620
882 The Journal Of The Faculty Of Political Sciences 03782921
883 The Journal Of The Industrial Arts Education Faculty Of Gazi University 13001609
884 The Journal Of The University Of Yuzuncu Yil, Faculty Of Veterinary Medicine 10178422
885 The Libyan Journal Of Infectious Diseases 20786301
886 The Malaysian Journal Of Medical Sciences 1394195X
887 The Malaysian Journal Of Pathology 01268635
888 The Medical Journal Of Cairo University 00453803
889 The Monthly Albalagh International  
890 The Online Journal Of Islamic Education 22893016
891 The President'S Annual Speech  
892 The Saudi Dental Journal 10139052
893 The Saudi Journal For Dental Research 22108157
894 The Turkish Journal Of Pediatrics 00414301
895 The Turkish Yearbook Of International Relations 05441943
896 Theory And Practice In Language Studies 17992591
897 Thrita Student Journal Of Medical Sciences 23520612
898 Trakia Journal Of Sciences 13121723
899 Trakya University Journal Of Engineering Sciences 21470308
900 Transactions On Combinatorics 22518657
901 Transport Phenomena In Nano And Micro Scales 23223634
902 Trauma Monthly 22517464
903 Tropical Journal Of Pharmaceutical Research 1596-5996
904 Tropical Life Sciences Research 19853718
905 Tsinghua Science And Technology 10070214
906 Turkish Culture And Haci Bektash Veli Research Quarterly 13068253
907 Turkish Journal Of Agriculture And Forestry 1300011X
908 Turkish Journal Of Biology 13000152
909 Turkish Journal Of Botany 1300008X
910 Turkish Journal Of Chemistry 13000527
911 Turkish Journal Of Earth Sciences 13000985
912 Turkish Journal Of Electrical Engineering And Computer Sciences 13000632
913 Turkish Journal Of Engineering And Environmental Sciences 13000160
914 Turkish Journal Of Geographical Sciences 13035851
915 Turkish Journal Of Mathematics 13000098
916 Turkish Journal Of Medical Sciences 13000144
917 Turkish Journal Of Physics 13000101
918 Turkish Journal Of Psychology 13004433
919 Turkish Journal Of Sociology 13042998
920 Turkish Journal Of Sport And Exercise 21475652
921 Turkish Journal Of Veterinary And Animal Sciences 13000128
922 Turkish Journal Of Zoology 13000179
923 Turkish Online Journal Of Distance Education 13026488
924 Twms Journal Of Pure And Applied Mathematics 20762585
925 Uludağ University Journal Of The Faculty Of Engineering 21484147
926 Ulum Islamiyyah Journal 16755936
927 Urology Journal 17351308
928 Veterinary Journal Of Ankara University 13000861
929 Veterinary Research Forum 20088140
930 Voice Of Academia 19855079
931 Women’S Health Bulletin 23455136
932 World Journal Of Plastic Surgery 22287914
933 Yuzuncu Yil University Journal Of Agricultural Sciences 13087576
934 Zahedan Journal Of Research In Medical Sciences 1735076X
935 پژوهشنامه زبان و ادبيات روسي 23452498

 

Liste des revues principales d'ISC

Row Titre de la revue ISSN
 
1 Archives De L Institut Pasteur De Tunis 00202509
2 Bulletin D'Études Orientales 02531623
3 Le Debat 02462346
4 Les Annales Archeologiques Arabes Syriennes  
5 Plume 1735692X
6 Recherches En Langue Et Littérature Françaises 22517987
7 Revue Des Lettres Et De Traduction 19922116
8 Revue Des Études De La Langue Française 20086571
9 Revue Juridique De L'Usek 10263268
10 Revue Tunisienne D'Economie 03308693
11 Revue Tunisienne De Droit 84290482
12 Revue Tunisienne De Fiscalité 17372984
13 Revue Tunisienne De Géographie 03309924
14 Revue Tunisienne Des Langues Vivantes 03308197
15 Études De Langue Et Littérature Françaises 22287957
16 Études Internationales 03308758

فهرس مجلات رئيسية I

 

 
1 آداب الكوفة 19948999
2 آفاق الحضارة الاسلامية 15626822
3 ابحاث اليرموك : سلسلة العلوم الاساسية و الهندسية 10230149
4 ابحاث اليرموك : سلسلة العلوم الانسانية و الاجتماعية 10230165
5 اسلامية المعرفة 17294193
6 البصائر : جامعة البترا الخاصة في الاردن 16059522
7 التراث العربي  
8 التعريب  
9 التفاهم  
10 الثقافة الرياضية 20739494
11 الدارة 13190148
12 الدراسات الادبية  
13 الدراسات الفلسطينية  
14 العربية 3000  
15 العربية للناطقين بغيرها 18585221
16 الفكر السياسي  
17 المجلة الاردنية في ادارة الاعمال 18158633
18 المجلة الاردنية في الدراسات الاسلامية 20795076
19 المجلة الاردنية في العلوم التربوية 18149480
20 المجلة الاردنية في العلوم الزراعية 18158625
21 المجلة الاردنية للتاريخ و الآثار 19969546
22 المجلة الاردنية للعلوم الاجتماعية 20719728
23 المجلة الاردنية للعلوم التطبيقية : العلوم الانسانية 16052579
24 المجلة الاردنية للعلوم التطبيقية : العلوم الطبيعية 16052587
25 المجلة الاردنية للفنون  
26 المجلة التربوية : جامعة الكويت 1029810
27 المجلة التونسية للعلوم الاجتماعية 00354333
28 المجلة الثقافية  
29 المجلة السياسية و الدولية 19918984
30 المجلة العراقية الوطنية لعلوم الارض 16823222
31 المجلة العراقية لبحوث السوق وحماية المستهلك 20713894
32 المجلة العراقية لدراسات الصحراء 78011994
33 المجلة العراقية للاستزراع المائي 1812237X
34 المجلة العراقية للتقانات الحياتية 47941815
35 المجلة العراقية للعلوم : جامعة بغداد 00672904
36 المجلة العراقية للعلوم الاحصائية 1680855X
37 المجلة العراقية للعلوم الادارية 10741818
38 المجلة العراقية للعلوم الاقتصادية 27421812
39 المجلة العراقية للعلوم البيطرية 16073894
40 المجلة العربية للتربية 03307050
41 المجلة العربية للثقافة 03307042
42 المجلة العربية للعلوم الادارية 1029855x
43 المجلة العربية للعلوم الانسانية 10269576
44 المجلة العربية للعلوم السياسية  
45 المعرفة : سورية  
46 المنارة للبحوث و الدراسات 10266844
47 المنتدي : الاردن  
48 النهضة  
49 النور : لندن (An-Noor)  
50 اهل البيت (ع) : العراق 18192033
51 اوقاف 16094662
52 بحوث في اللغة العربية و آدابها 20086466
53 جامعة علوم ذي قار 86901991
54 جرش الثقافية  
55 جرش للبحوث و الدراسات 18142672
56 حوليات التراث 11125020
57 حولية الكوفة  
58 دراسات : العلوم الادارية 1026373X
59 دراسات : العلوم الاساسية 1560456x
60 دراسات : العلوم الانسانية و الاجتماعية 10263721
61 دراسات : العلوم التربوية 10263713
62 دراسات : العلوم الزراعية 10263764
63 دراسات : العلوم الهندسية 10263764
64 دراسات : المركز العالمي لدراسات و ابحاث الكتاب الاخضر : ليبيا  
65 دراسات : علوم الشريعة و القانون 10263748
66 دراسات استراتيجية : جامعة دمشق  
67 دراسات افريقية  
68 دراسات تاريخية : جامعة البصرة 18180346
69 دراسات تربوية : جامعة افريقيا العالمية  
70 دراسات دعوية  
71 دراسات في التعليم الجامعي  
72 دراسات في اللغة العربية و آدابها 20089023
73 دراسات موصلية 18158854
74 دراسات نفسية و تربوية 11129263
75 دراسات و ابحاث 11129751
76 دراسات و بحوث التربية الرياضية : جامعة البصرة 18181503
77 دفاتر السياسة و القانون 11129808
78 رسالة التقريب 1735711x
79 سياسات  
80 صامد الاقتصادي  
81 عالم الفكر  
82 عالم الكتب 85209511
83 علوم اللغة  
84 فصلية اضاءات نقدية في الادبين العربي و الفارسي 22516573
85 فصلية دراسات الادب المعاصر 20083433
86 فقه اهل البيت (ع) : ايران  
87 كتابات  
88 مجلة آداء الموسسات الجزائرية 21701938
89 مجلة آداب البصرة 18148212
90 مجلة آداب الرافدين 03782867
91 مجلة آداب المستنصرية 10860258
92 مجلة آداب ذي قار  
93 مجلة ابحاث اقتصادية و ادارية 11127902
94 مجلة ابحاث كلية التربية الاساسية 19927452
95 مجلة ابن الهيثم للعلوم الصرفة و التطبيقية 16094042
96 مجلة اتحاد الجامعات العربية للآداب 18189849
97 مجلة اربد للبحوث و الدراسات 16813510
98 مجلة اقتصاديات شمال افريقيا 11126132
99 مجلة الاتجاهات الحديثة في المكتبات و المعلومات  
100 مجلة الاثر 11123672
101 مجلة الاجتهاد القضايي 11128615
102 مجلة الاجتهاد و التجديد  
103 مجلة الادارة و الاقتصاد :جامعة المستنصرية 18136729
104 مجلة الاستاذ 0552265x
105 مجلة الاسلام في آسيا 22898077
106 مجلة الاقتصاد الجديد  
107 مجلة الاكاديمية للدراسات الاجتماعية و الانسانية 11128712
108 مجلة الانبار للعلوم البيطرية 19996527
109 مجلة الانبار للعلوم الزراعية 19927479
110 مجلة الباحث : الجزائر 11123613
111 مجلة الباحث الاعلامي 19958005
112 مجلة البحوث التربوية و النفسية : جامعة بغداد 18192068
113 مجلة البحوث و الدراسات : جامعة الوادي 11124958
114 مجلة البحوث و الدراسات الاسلامية 20712847
115 مجلة البصرة للعلوم الزراعية 12145868
116 مجلة التراث العلمي العربي 22215808
117 مجلة التربية : الجمعية المصرية للتربية المقارنة  
118 مجلة التربية الرياضية : جامعة بغداد 20736452
119 مجلة التربية العلمية  
120 مجلة التربية و العلم 1812125X
121 مجلة التنمية و السياسات الاقتصادية 15610411
122 مجلة الجامعة الاسلامية : السعودية 13190431
123 مجلة الجامعة العراقية 18154521
124 مجلة الجامعة المغاربية  
125 مجلة الجزيرة للعلوم الاقتصادية و الاجتماعية  
126 مجلة الجزيرة للعلوم التربوية و الانسانية  
127 مجلة الجمعية العلمية الايرانية للغة العربية و آدابها 23356361
128 مجلة الحقوق : الجامعة المستنصرية 20751532
129 مجلة الحقوق : جامعة الكويت 10296069
130 مجلة الحكمة : بيت الحكمة  
131 مجلة الدراسات الاسلامية : جامعة الملك سعود  
132 مجلة الدراسات السودانية 10223525
133 مجلة الدراسات اللغوية و الادبية 21801665
134 مجلة الرابطة  
135 مجلة الرافدين للحقوق 16481819
136 مجلة الرافدين للعلوم الرياضية 19939345
137 مجلة الزرقاء للبحوث و الدراسات الانسانية  
138 مجلة الشريعة و الدراسات الاسلامية : جامعة افريقيا العالمية 18585205
139 مجلة الشريعة و الدراسات الاسلامية : جامعة الكويت 10298908
140 مجلة الشريعة و القانون 1813095X
141 مجلة العلوم الاجتماعية : جامعة الكويت 02531097
142 مجلة العلوم الاقتصادية و علوم التسيير 11123443
143 مجلة العلوم الانسانية: جامعة محمد خيضر 11123176
144 مجلة العلوم الزراعية العراقية  
145 مجلة العلوم السياسية 18155561
146 مجلة العلوم القانونية : جامعة بغداد 2070027X
147 مجلة العلوم النفسية 18161970
148 مجلة العميد 22270345
149 مجلة الفتح 20739494
150 مجلة الفرات للعلوم الزراعية 38752072
151 مجلة الفلسفة : جامعة المستنصرية 11361992
152 مجلة القادسية لعلوم التربية الرياضية  
153 مجلة القادسية للعلوم الادارية و الاقتصادية 18169171
154 مجلة القادسية للعلوم الانسانية 78051991
155 مجلة القانون للدراسات والبحوث القانونية 20274934
156 مجلة الكوفة للعلوم الزراعية 20727798
157 مجلة الكوفة للعلوم القانونية و السياسية 2070-9838
158 مجلة اللغة العربية و آدابها : جامعة الكوفة 20724756
159 مجلة اللغة العربية و آدابها : فرديس قم التابع لجامعة طهران 17359767
160 مجلة المثنى للعلوم الادارية و الاقتصادية 22261419
161 مجلة المجمع العلمي : العراق  
162 مجلة المحقق الحلي للعلوم القانونية و السياسية 20752720
163 مجلة المخبر، ابحاث في اللغة و الادب الجزائري  
164 مجلة المخطط و التنمية 1996983X
165 مجلة المسلم المعاصر  
166 مجلة المفكر 11128623
167 مجلة الممارسات اللغوية 21700583
168 مجلة المنتدي القانوني 11128631
169 مجلة المورد  
170 مجلة بغداد للعلوم 20788665
171 مجلة تنمية الرافدين 1609591X
172 مجلة ثقافات 19858639
173 مجلة جامعة الانبار للعلوم الاقتصادية و الادارية 19988141
174 مجلة جامعة الانبار للعلوم الانسانية 199958463
175 مجلة جامعة الانبار للعلوم البدنية و الرياضية 20749465
176 مجلة جامعة الانبار للعلوم الصرفة 89411991
177 مجلة جامعة الانبار للعلوم القانونية و السياسية 20752024
178 مجلة جامعة الانبار للغات و الآداب 20736614
179 مجلة جامعة الشارقة للعلوم الانسانية و الاجتماعية 19962339
180 مجلة جامعة الشارقة للعلوم البحتة و التطبيقية 18111645
181 مجلة جامعة الشارقة للعلوم الشرعية و الانسانية 18111661
182 مجلة جامعة الشارقة للعلوم الشرعية و القانونية 19962320
183 مجلة جامعة القرآن الكريم و العلوم الاسلامية 10183604
184 مجلة جامعة الكوفة لعلوم الحياة 20738854
185 مجلة جامعة الملك سعود : العلوم التربوية و الدراسات الاسلامية 10183620
186 مجلة جامعة الملك سعود : العلوم الزراعية 10183590
187 مجلة جامعة الملك عبدالعزيز : الاقتصاد و الادارة 13190997
188 مجلة جامعة بابل : العلوم الادارية و القانونية  
189 مجلة جامعة بابل : العلوم الانسانية 19922876
190 مجلة جامعة بابل : العلوم الصرفة و التطبيقية 19920652
191 مجلة جامعة بابل : العلوم الهندسية  
192 مجلة جامعة تشرين للدراسات و البحوث العلمية : سلسلة العلوم البيولوجية  
193 مجلة جامعة تكريت للعلوم الاسلامية 11592073
194 مجلة جامعة تكريت للعلوم الزراعية 18131646
195 مجلة جامعة تكريت للعلوم القانونية و السياسية 11402073
196 مجلة جامعة دمشق للآداب و العلوم الانسانية  
197 مجلة جامعة دمشق للعلوم الاساسية 17265487
198 مجلة جامعة دمشق للعلوم الاقتصادية و القانونية  
199 مجلة جامعة دمشق للعلوم التربوية 18185029
200 مجلة جامعة دمشق للعلوم الزراعية 19997310
201 مجلة جامعة دمشق للعلوم الصحية 20722265
202 مجلة جامعة دمشق للعلوم الهندسية 19997302
203 مجلة جامعة ذي قار العلمية 66291818
204 مجلة جامعة ذي قار للبحوث الزراعية  
205 مجلة جذور  
206 مجلة دراسات ادارية 98612076
207 مجلة دراسات اسلامية معاصرة 32862079
208 مجلة دراسات تاريخية : جامعة دمشق  
209 مجلة دراسات في العلوم الانسانية 17355052
210 مجلة دراسات محاسبية و مالية 18189431
211 مجلة دراسات نفسية 11102896
212 مجلة روي تربوية  
213 مجلة زراعة الرافدين العراقية 1815316X
214 مجلة سر من راى 18136798
215 مجلة علامات في النقد  
216 مجلة علوم الانسان و المجتمع 22530347
217 مجلة علوم التربية الرياضية : جامعة بابل 19920695
218 مجلة علوم الرافدين 19761982
219 مجلة علوم اللغة العربية و آدابها : جامعة الوادي 2170914X
220 مجلة فنون  
221 مجلة قراءات 11129468
222 مجلة قضايا سياسية 20709250
223 مجلة كلية الآداب : جامعة بغداد 1994473X
224 مجلة كلية الادارة و الاقتصاد للدراسات الاقتصادية و الادارية و المالية  
225 مجلة كلية التربية (التربية و علم النفس) بجامعة عين شمس  
226 مجلة كلية التربية بجامعة المستنصرية 18120380
227 مجلة كلية التربية للبنات : جامعة بغداد 16808730
228 مجلة كلية الدعوة الاسلامية  
229 مجلة كلية العلوم : جامعة النهرين 18145922
230 مجلة كلية العلوم الاسلامية : جامعة الموصل 1812125X
231 مجلة كلية الفقه بجامعة الكوفة 19957971
232 مجلة مجمع اللغة العربية الاردني 02581094
233 مجلة مجمع اللغة العربية بدمشق  
234 مجلة مداد الآداب 22226575
235 مجلة مركز الدراسات الفلسطينية 18195571
236 مجلة مركز المستنصرية للدراسات العربية و الدولية 2070898X
237 مجلة مركز بابل للدراسات الانسانية 22272895
238 مجلة مركز بحوث التقنيات الاحيائية 18151140
239 مجلة مركز دراسات الكوفة 19937016
240 مجلة مقاليد 22530029
241 مجلة مكتبة الملك فهد الوطنية 13194380
242 مجلة نابو للبحوث و الدراسات 1219416
243 مجلة وقاية النبات العربية 0255983X
244 مستقبل التربية العربية  
245 موتة للبحوث و الدراسات : سلسلة العلوم الانسانية و الاجتماعية 10216804
246 نصوص معاصرة

 

 

فهرست نشریات اصلی(ISC)

دیف عنوان مجله ISSN
 
1 آب و خاك 20084757
2 آب و فاضلاب 10245936
3 آسيب شناسي درمانگاهي دامپزشكي 23224746
4 آفات و بيماريهاي گياهي 10265007
5 آفاق امنيت ندارد
6 آمايش جغرافيايي فضا 22517421
7 آمايش سرزمين 20087047
8 آمايش محيط 2008613X
9 آموزش بهداشت و ارتقاي سلامت ايران 32652345
10 آموزش مهارت هاي زبان 20088191
11 آموزش و ارزشيابي 20088450
12 آموزش پرستاري 38122322
13 آموزه هاي حقوق كيفري 22519351
14 آموزه هاي فقه مدني 2251936x
15 آموزه هاي فلسفه اسلامي 22519386
16 آموزه هاي قرآني 22519378
17 آينه معرفت ندارد
18 آينه ميراث 15619400
19 آيين حكمت ندارد
20 ابتكار و خلاقيت در علوم انساني 22286640
21 اثر 10242647
22 اخلاق 22517898
23 اخلاق در علوم و فناوري 20102011
24 اخلاق پزشكي 20084374
25 ادب عربي 10262288
26 ادب فارسي 22519262
27 ادب پژوهي 17358027
28 ادبيات عرفاني 20089384
29 ادبيات عرفاني و اسطوره شناختي 20084420
30 ادبيات و علوم انساني دانشگاه خوارزمي  
31 ادبيات پارسي معاصر 23830549
32 اديان و عرفان دانشگاه تهران 22285563
33 ارتقاي ايمني و پيشگيري از مصدوميت ها 23452455
34 ارمغان دانش 17286514
35 ارگونومي 17351960
36 اساس ندارد
37 استقلال 10252851
38 اسلام و پژوهش هاي مديريتي 22516522
39 اسلام و پژوهشهاي تربيتي X434-8002
40 اسناد بهارستان 23452358
41 اصول بهداشت رواني 10286918
42 اطلاعات سياسي اقتصادي ندارد
43 اعتياد پژوهي 20084307
44 افغان طبي مجله  
45 افق دانش 17351855
46 اقتصاد اسلامي 17353262
47 اقتصاد انرژي ايران ندارد
48 اقتصاد فضا و توسعه روستايي 23222131
49 اقتصاد كشاورزي 20085524
50 اقتصاد كشاورزي و توسعه 10224211
51 اقتصاد مقداري 20085850
52 اقتصاد منابع طبيعي ندارد
53 اقتصاد و بانكداري اسلامي ندارد
54 اقتصاد و تجارت نوين 17356415
55 اقتصاد و توسعه كشاورزي 20084722
56 اقتصاد و توسعه منطقه اي 22517790
57 اقتصاد و مديريت شهري 23452870
58 اقتصاد پولي، مالي 22518452
59 اقيانوس شناسي 15621057
60 اكتشاف و توليد نفت و گاز ندارد
61 اكوبيولوژي تالاب 20087853
62 اكوفيتوشيمي گياهان دارويي  
63 اكوفيزيولوژي گياهان زراعي 17359341
64 اكوفيزيولوژي گياهي 20085958
65 الكترومغناطيس كاربردي ندارد
66 الهيات تطبيقي 20089651
67 امداد و نجات 20084544
68 امنيت پژوهي 17358671
69 اميركبير 10150951
70 انتظار موعود ندارد
71 انتظام اجتماعي 20086024
72 انجمن معارف اسلامي ندارد
73 اندازه گيري تربيتي ندارد
74 انديشه آماري 10268944
75 انديشه ديني 22516123
76 انديشه مديريت راهبردي 20080751
77 انديشه نوين ديني 20089481
78 انديشه هاي نوين تربيتي 1735448X
79 انسان شناسي 13752069
80 انسان و محيط زيست 15625532
81 انسان پژوهي ديني 60242251
82 ايمني زيستي ندارد
83 اپيدميولوژي ايران 17357489
84 باغ نظر 7359635
85 بررسي مسائل اجتماعي ايران 20088973
86 بررسي هاي آمار رسمي ايران 20085214
87 بررسي هاي حسابداري و حسابرسي 10248161
88 بررسيهاي بازرگاني 1019682X
89 برنامه ريزي رفاه و توسعه اجتماعي ندارد
90 برنامه ريزي فضايي 22287485
91 برنامه ريزي منطقه اي 22516735
92 برنامه ريزي و آمايش فضا 16059689
93 برنامه ريزي و بودجه 10276386
94 برنامه ريزي و توسعه گردشگري 2322309x
95 بسپارش 22520449
96 بصيرت و تربيت اسلامي 20082541
97 به زراعي كشاورزي 20088337
98 به زراعي نهال و بذر 20086946
99 به نژادي نهال و بذر 20086954
100 بهبود مديريت 22518991
101 بهداشت مواد غذايي 22287647
102 بهداشت و ايمني كار 2251807X
103 بهداشت و توسعه 23221380
104 بورس اوراق بهادار 22285431
105 بوم شناسي آبزيان 27512322
106 بوم شناسي كاربردي 22519157
107 بوم شناسي كشاورزي 20087713
108 بيابان 10261346
109 بيمارستان 20081928
110 بيماري هاي پستان ايران ندارد
111 بيماريهاي گياهي 00062774
112 بيهوشي و درد 22286659
113 بيوتكنولوژي كشاورزي 22286705
114 تاريخ ادبيات 20087349
115 تاريخ اسلام ندارد
116 تاريخ اسلام و ايران ندارد
117 تاريخ ايران 20087357
118 تاريخ در آينه پژوهش 17742008
119 تاريخ روابط خارجي 17352010
120 تاريخ علم 17350537
121 تاريخ فرهنگ و تمدن اسلامي 22520538
122 تاريخ فلسفه 20089589
123 تاريخ نامه ايران بعد از اسلام 2251757X
124 تاريخ و تمدن اسلامي 17357071
125 تاريخ و فرهنگ 2258706X
126 تاريخ پزشكي ندارد
127 تاكسونومي و بيوسيستماتيك 20088906
128 تاملات فلسفي 35258222
129 تحقيق و توسعه مواد پر انرژي 17354978
130 تحقيقات آفات گياهي 23222409
131 تحقيقات اطلاع رساني و كتابخانه هاي عمومي 10277838
132 تحقيقات اقتصاد كشاورزي 20086407
133 تحقيقات اقتصاد و توسعه كشاورزي ايران 20084838
134 تحقيقات بازاريابي نوين 22287744
135 تحقيقات باليني در علوم پيراپزشكي 23221593
136 تحقيقات بتن 20084242
137 تحقيقات تاريخ اجتماعي 23830484
138 تحقيقات توليدات دامي 22520872
139 تحقيقات جغرافيايي 10197052
140 تحقيقات جنگل و صنوبر ايران 17350883
141 تحقيقات حسابداري و حسابرسي 22518428
142 تحقيقات حمايت و حفاظت جنگل ها و مراتع ايران 17350859
143 تحقيقات سياسي و بين المللي 20087616
144 تحقيقات علوم رفتاري 17352029
145 تحقيقات علوم قرآن و حديث 20082681
146 تحقيقات علوم چوب و كاغذ ايران 17350913
147 تحقيقات غلات ندارد
148 تحقيقات فرهنگي ايران 20081847
149 تحقيقات كتابداري و اطلاع رساني دانشگاهي 10261338
150 تحقيقات كلامي 23453788
151 تحقيقات كوشاني  
152 تحقيقات مالي 10248153
153 تحقيقات مالي اسلامي 22518290
154 تحقيقات مدل سازي اقتصادي 22286454
155 تحقيقات مرتع و بيابان ايران 17350875
156 تحقيقات منابع آب ايران 17352347
157 تحقيقات موتور 17355214
158 تحقيقات نظام سلامت 17352363
159 تحقيقات ژنتيك و اصلاح گياهان مرتعي و جنگلي ايران 17350891
160 تحقيقات گياهان دارويي و معطر ايران 17350905
161 تحليل اجتماعي نظم و نابرابري اجتماعي 20087314
162 تربيت اسلامي 17354536
163 ترويج علم 22519033
164 تعالي باليني 2322391X
165 تعالي حقوق ندارد
166 تعاون و كشاورزي 20085370
167 تعليم و تربيت استثنايي 17273145
168 تفكر و كودك ندارد
169 تنش هاي محيطي در علوم زراعي 20084064
170 توسعه آبزي پروري 23223545
171 توسعه آموزش جندي شاپور ندارد
172 توسعه آموزش در علوم پزشكي زنجان 95212251
173 توسعه اجتماعي 20081970
174 توسعه روستايي 20088981
175 توسعه سازماني پليس 20082096
176 توسعه كارآفريني 20082266
177 توسعه مديريت منابع انساني و پشتيباني 17359389
178 توسعه پژوهش در پرستاري و مامايي 1735868X
179 توليد و فرآوري محصولات زراعي و باغي 22518517
180 توليد گياهان زراعي 2008739X
181 توليدات دامي 20096776
182 توليدات گياهي 02543648
183 جاده 1735062x
184 جامعه شناسي تاريخي 23221941
185 جامعه شناسي كاربردي 1735000X
186 جامعه شناسي هنر و ادبيات 10102809
187 جامعه پژوهي فرهنگي ندارد
188 جامعه، فرهنگ و رسانه 23223855
189 جاويدان خرد 22518932
190 جراحي پوست ايران ندارد
191 جستارهاي ادبي 20087187
192 جستارهاي اقتصادي ايران 17353300
193 جستارهاي تاريخي 41171017
194 جستارهاي زباني 30812322
195 جستارهاي سياسي معاصر 23831294
196 جستارهاي فلسفه دين ندارد
197 جغرافيا ندارد
198 جغرافيا برنامه ريزي منطقه اي موسسه آموزش عالي قشم 22286462
199 جغرافيا و آمايش شهري - منطقه اي 23452277
200 جغرافيا و برنامه ريزي 20088078
201 جغرافيا و برنامه ريزي محيطي 20085362
202 جغرافيا و توسعه 17350735
203 جغرافيا و توسعه ناحيه اي 20081391
204 جغرافيا و مخاطرات محيطي 23221682
205 جغرافياي طبيعي 20085656
206 جلوه هنر 16079868
207 جمعيت 10271961
208 جنگل و فرآورده هاي چوب 20085052
209 حديث پژوهي 20086547
210 حركت 15633306
211 حسابداري سلامت ندارد
212 حسابداري مالي ندارد
213 حسابداري مديريت 22285938
214 حفاظت منابع آب و خاك 22517480
215 حفاظت گياهان 20084749
216 حقوق اسلامي 17353270
217 حقوق تطبيقي نامه مفيد سابق دانشگاه مفيد 99381027
218 حقوق خصوصي 2008840X
219 حقوق پزشكي 20084390
220 حكمت اسرا 23832916
221 حكمت سينوي 17356687
222 حكمت صدرايي ندارد
223 حكمت معاصر ندارد
224 حكمت و فلسفه 17353238
225 حكومت اسلامي 1561008X
226 حكيم 1567x252
227 حيات 17352215
228 خانواده و پژوهش ندارد
229 خردنامه صدرا 15600874
230 خشك بوم 2008790X
231 دامپزشكي پژوهش و سازندگي 10199632
232 دانش آب و خاك 20085133
233 دانش بيماري شناسي گياهي 92702251
234 دانش حسابداري 20088914
235 دانش حسابداري و حسابرسي مديريت 23225785
236 دانش حقوق عمومي 23831596
237 دانش حقوق مدني 23221712
238 دانش سرمايه گذاري 23225777
239 دانش سياسي 20080743
240 دانش سياسي و بين الملل ندارد
241 دانش علف هاي هرز ايران 17353548
242 دانش كشاورزي 1680242X
243 دانش كشاورزي و توليد پايدار 20085141
244 دانش مالي تحليل اوراق بهادار 2228592x
245 دانش مديريت 38711019
246 دانش و تندرستي 1735577X
247 دانش و توسعه 20081456
248 دانش و پژوهش در روانشناسي كاربردي 15633314
249 دانش گياه پزشكي ايران 20084781
250 دانشنامه حقوق اقتصادي 23224177
251 دانشور پزشكي 31881028
252 دست آوردهاي روان شناختي 15614131
253 دندانپزشكي كودكان ايران ندارد
254 دنياي نانو ندارد
255 ديابت و متابوليسم ايران 23454008
256 دين و ارتباطات 22520252
257 ذهن 17350743
258 رادار 23454024
259 راهبرد 10283102
260 راهبرد اجتماعي فرهنگي 22517081
261 راهبرد اقتصادي 22520597
262 راهبرد توسعه 17352460
263 راهبرد دفاعي 17351723
264 راهبرد فرهنگ 20083696
265 راهبردهاي آموزش در علوم پزشكي 23455284
266 راهبردهاي بازرگاني 2345220x
267 راهور 17358280
268 رخساره هاي رسوبي 2008787X
269 رسانه 10227180
270 رستنيها 16084306
271 رسوب شناسي كاردبردي 2322147X
272 رشد فناوري 17355486
273 رشد و يادگيري حركتي - ورزشي 93332008
274 رفاه اجتماعي 17358191
275 رفتار حركتي 23221631
276 رهيافت 26901027
277 رهيافت انقلاب اسلامي ندارد
278 رهيافتي نو در مديريت آموزشي 20086369
279 روابط خارجي 20085419
280 روان شناسي تحولي روان شناسان ايراني 1735305X
281 روان شناسي سلامت دانشگاه پيام نور 12832322
282 روان شناسي كاربردي 20084331
283 روان شناسي مدرسه ندارد
284 روان شناسي و دين 20081782
285 روان پرستاري 23452501
286 روانشناسي افراد استثنايي ندارد
287 روانشناسي باليني 2008501X
288 روانشناسي باليني و شخصيت 23452188
289 روانشناسي معاصر 20081243
290 روانشناسي نظامي ندارد
291 روستا و توسعه 15633322
292 روش ها و مدل هاي روان شناختي 22285516
293 روشهاي عددي در مهندسي 22287698
294 رويكردهاي نوين آموزشي 17356490
295 رويكردهاي نوين در مديريت ورزشي 24233293
296 ريخته گري 10283897
297 زبان شناخت 20998002
298 زبان و ادب فارسي دانشگاه تبريز 22517979
299 زبان و ادبيات فارسي دانشگاه خوارزمي 17359740
300 زبان و زبان شناسي ندارد
301 زبان پژوهي 20088833
302 زراعت ندارد
303 زراعت ديم ايران 2345203x
304 زراعت و فناوري زعفران 23831529
305 زمين شناسي اقتصادي 20087306
306 زمين شناسي كاربردي پيشرفته 22517057
307 زمين شناسي مهندسي انجمن زمين شناسي مهندسي ايران 22285245
308 زمين شناسي نفت ايران ندارد
309 زن در توسعه و سياست 17351693
310 زن در فرهنگ و هنر 17351693
311 زن و جامعه 20088566
312 زنان، مامايي و نازايي ايران 29931680
313 زيست شناسي جانوري تجربي ندارد
314 زيست شناسي خاك 23452536
315 زيست شناسي دريا - دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهواز 23221410
316 زيست شناسي كاربردي 16079884
317 زيست شناسي ميكروارگانيسم ها 23225173
318 زيست شناسي گياهي ايران 20088264
319 زيست فناوري دانشگاه تربيت مدرس 23222115
320 زيست فناوري گياهان زراعي 22520783
321 ساخت شهر 17355141
322 سازه و فولاد 1735515X
323 سالمند 1735806x
324 سامانه هاي غيرخطي در مهندسي برق 23223146
325 سبك زندگي اسلامي با محوريت سلامت ندارد
326 سبك شناسي نظم و نثر فارسي 20082789
327 سخن تاريخ ندارد
328 سد و نيروگاه برق آبي 23225882
329 سراميك ايران 17353351
330 سفينه 17530689
331 سلامت كار ايران 17355133
332 سلامت و بهداشت اردبيل 22287191
333 سلامت و محيط 20082029
334 سلول و بافت 22287035
335 سنجش از دور و Gis ايران 20085966
336 سوخت و احتراق 20083629
337 سوخت و ساز و فعاليت ورزشي 23222867
338 سياست جهاني ندارد
339 سياست خارجي 61491016
340 سياست دفاعي 10255087
341 سياست علم و فناوري 20080840
342 سياست متعاليه 23452676
343 سياست هاي اقتصادي نامه مفيد سابق دانشگاه مفيد  
344 سياست هاي راهبردي و كلان 23452544
345 سياست هاي مالي و اقتصادي 23453435
346 سياست گذاري اقتصادي 20080131
347 شريف 71671028
348 شعر پژوهي 20088183
349 شناخت اجتماعي 23223782
350 شناخت دانشگاه شهيد بهشتي 20087322
351 شنوايي شناسي 17351936
352 شيعه شناسي 17354722
353 شيلات دانشگاه تهران 20085729
354 شيمي كاربردي 17359457
355 شيمي و مهندسي شيمي ايران 10227768
356 صفه 8701673X
357 صنايع الكترونيك 16830857
358 صنعت و توسعه فناوري ندارد
359 صنعت و دانشگاه ندارد
360 صوت و ارتعاش 2345623X
361 طب انتظامي 22286241
362 طب توانبخشي 22518401
363 طب جانباز 20082622
364 طب جنوب 17354374
365 طب كار 22517189
366 طب مكمل ندارد
367 طب نظامي 17351537
368 طب و تزكيه 16082397
369 طب ورزشي دانشگاه تهران 20089317
370 طرح نو  
371 طلوع بهداشت 17285127
372 عرفان اسلامي 20080514
373 عقل و دين ندارد
374 علم و تكنالوجي  
375 علم و مهندسي سراميك 23222352
376 علوم آب و خاك 10287655
377 علوم آزمايشگاهي 17359007
378 علوم انساني دانشگاه الزهراء 16079876
379 علوم باغباني 20084730
380 علوم باغباني ايران 2008482X
381 علوم تربيتي دانشگاه شهيد چمران اهواز 15614131
382 علوم ترويج و آموزش كشاورزي 20081758
383 علوم تغذيه و صنايع غذايي ايران 17357756
384 علوم حديث 15610098
385 علوم خاك و آب  
386 علوم دامي ندارد
387 علوم دامي ايران 20084773
388 علوم درمانگاهي دامپزشكي ايران 22286365
389 علوم زمين سازمان زمين شناسي كشور 10237429
390 علوم زيستي ورزشي 20089325
391 علوم سياسي 17350557
392 علوم قرآن و حديث 20089120
393 علوم محيطي 17351324
394 علوم و تكنولوژي پليمر 10163255
395 علوم و فناوري فضايي 20085460
396 علوم و فناوري نساجي 21517162
397 علوم و فناوري هاي پدافند نوين 22285865
398 علوم و فنون بسته بندي 22286675
399 علوم و فنون زنبور عسل ايران ندارد
400 علوم و فنون شيلات 23225513
401 علوم و فنون كشت هاي گلخانه اي 20089082
402 علوم و فنون نظامي 2008191X
403 علوم و فنون نقشه برداري ندارد
404 علوم و مهندسي آبخيزداري ايران 20089554
405 علوم و مهندسي آبياري 02543648
406 علوم و مهندسي جداسازي 20083963
407 علوم و مهندسي خوردگي 22516417
408 علوم و مهندسي سطح 20086717
409 علوم پيراپزشكي و توانبخشي 23225238
410 علوم گياهان زراعي ايران 20084811
411 عمران مدرس 20089449
412 غرب شناسي بنيادي ندارد
413 فرآوري و نگهداري مواد غذايي ندارد
414 فرآيند نو 17356466
415 فرآيند و كاركرد گياهي 23222727
416 فرآيندهاي نوين در مهندسي مواد 20081405
417 فرايند مديريت و توسعه 17350719
418 فرهنگ ايلام ندارد
419 فرهنگ در دانشگاه اسلامي ندارد
420 فرهنگ مشاوره و روان درماني ندارد
421 فرهنگ و انديشه رياضي 10226443
422 فصلنامه آفاق : افغانستان  
423 فصلنامه آموزش مهندسي ايران 16072316
424 فصلنامه ايراني كودكان استثنايي 16826612
425 فصلنامه باروري و ناباروري 17358507
426 فصلنامه تازه هاي علوم شناختي 15614174
427 فصلنامه تعليم و تربيت 41331017
428 فصلنامه خانواده پژوهي 17358482
429 فصلنامه خون 10279520
430 فصلنامه دانش ندارد
431 فصلنامه دانش انتظامي 92521735
432 فصلنامه دانش حسابرسي 16819691
433 فصلنامه دانشكده پرستاري و مامايي شهيد بهشتي 16058941
434 فصلنامه دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني زابل 20087837
435 فصلنامه ديدگاه هاي حقوق قضايي 22520007
436 فصلنامه روانشناسي تربيتي دانشگاه علامه طباطبايي ندارد
437 فصلنامه روش شناسي علوم انساني 16087070
438 فصلنامه زمين شناسي ايران 17357128
439 فصلنامه سياست 17359678
440 فصلنامه علمي دانشكده پرستاري و مامايي بيرجند ندارد
441 فصلنامه علوم اجتماعي دانشگاه علامه طباطبايي 17351162
442 فصلنامه علوم مديريت ايران 16807073
443 فصلنامه علوم و تكنولوژي محيط زيست 15634809
444 فصلنامه علوم و فناوري دريا 17355346
445 فصلنامه علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي تهران 10235922
446 فصلنامه فرهنگي تربيتي زنان و خانواده 20083998
447 فصلنامه محيط زيست جانوري شيل آمايش 42182008
448 فصلنامه مديريت نظامي 17355699
449 فصلنامه مشاوره شغلي و سازماني 20081626
450 فصلنامه مشاوره و روان درماني خانواده 45661522
451 فصلنامه مطالعات اقتصاد انرژي 16261735
452 فصلنامه مطالعات امنيت اجتماعي 17353832
453 فصلنامه مطالعات جامعه شناختي شهري 23453273
454 فصلنامه مطالعات دفاعي استراتژيك ندارد
455 فصلنامه مطالعات راهبردي 17350727
456 فصلنامه مطالعات شبه قاره 20085710
457 فصلنامه مطالعات ملي كتابداري و سازماندهي اطلاعات 10226451
458 فصلنامه پرستاري ايران 20085923
459 فصلنامه پرستاري داخلي جراحي 2322178X
460 فصلنامه پژوهش هاي اقتصادي ايران 07281726
461 فصلنامه پژوهشي توانبخشي 16072960
462 فصلنامه گياهان دارويي 16840240
463 فضاي جغرافيايي 1735322X
464 فقه اهل بيت (ع) ندارد
465 فقه و اصول دانشگاه فردوسي مشهد 20089139
466 فقه و حقوق اسلامي ندارد
467 فقه و حقوق خانواده 17356695
468 فقه و مباني حقوق اسلامي دانشگاه تهران 20088744
469 فقه پزشكي ندارد
470 فلسفه 20081553
471 فلسفه دين 20087063
472 فلسفه علم ندارد
473 فلسفه و كلام 20089112
474 فلسفه و كلام اسلامي 20089422
475 فن آوري زيستي در كشاورزي 74461735
476 فنآوري توليدات گياهي 17357446
477 فناوري آموزش 20080441
478 فناوري اطلاعات و ارتباطات ايران ندارد
479 فناوري حمل و نقل ندارد
480 فنون ادبي 20088027
481 فني و مهندسي مدرس 10275940
482 فيزيك درماني 23221313
483 فيزيك روز ندارد
484 فيزيك كاربردي 16079884
485 فيزيولوژي و تكوين جانوري 17359880
486 فيزيولوژي و فارماكولوژي 17350581
487 فيزيولوژي ورزش و فعاليت بدني 13241735
488 فيزيولوژي ورزشي 2322164x
489 فيزيولوژي گياهان زراعي 2008403X
490 فيض 10297855
491 قبسات 10294538
492 قرآن شناخت 20081987
493 قرآن و علم 61068002
494 قرآن پژوهي خاورشناسان 80068002
495 قضاء : افغانستان  
496 كارآگاه 1735272X
497 كارافن ندارد
498 كاربرد سنجش از دور و Gis در علوم منابع طبيعي 22286063
499 كاوش نامه ادبيات تطبيقي ندارد
500 كاوش نامه زبان و ادبيات فارسي 17359589
501 كاوشهاي مديريت بازرگاني 2008014
502 كتاب قيم 22516026
503 كتابداري و اطلاع رساني 16809637
504 كلام اسلامي ندارد
505 كهن نامه ادب پارسي 23830603
506 كومش 16087046
507 كيفيت و بهره وري صنعت برق ايران 23222344
508 كيمياي هنر 22518630
509 لسان مبين 23558002
510 ليزر پزشكي 17353319
511 ماشين هاي كشاورزي 22286829
512 مباحث بانوان شيعه 17354730
513 متافيزيك 20088086
514 متن شناسي ادب فارسي 20085486
515 متن پژوهي ادبي 17351170
516 مجلس و راهبرد ندارد
517 مجله آبياري و زهكشي ايران 20087942
518 مجله آموزش عالي ايران 20088000
519 مجله انجمن آنستزيولوژي و مراقبتهاي ويژه ايران 10272704
520 مجله انجمن مهندسي صوتيات ايران 23455748
521 مجله ايراني آموزش در علوم پزشكي 16089359
522 مجله ايراني اخلاق و تاريخ پزشكي 20083041
523 مجله باليني پرستاري و مامائي 23224703
524 مجله بلورشناسي و كاني شناسي ايران 17263689
525 مجله بيماريهاي عفوني و گرمسيري 16800192
526 مجله تحقيق در عمليات و كاربردهاي آن - دانشگاه آزاد اسلامي لاهيجان 2008594X
527 مجله تحقيقات آب و خاك ايران 2008479X
528 مجله تحقيقات اقتصادي 00398969
529 مجله تحقيقات حقوقي ندارد
530 مجله تحقيقات دامپزشكي، دانشگاه تهران 20082525
531 مجله تحقيقات مهندسي كشاورزي 17355672
532 مجله تحقيقات پزشكي 17281962
533 مجله توانبخشي نوين 20082576
534 مجله جامعه شناسي ايران 17351901
535 مجله جراحي استخوان و مفاصل ايران 17352967
536 مجله جنگل ايران 20086113
537 مجله جهاني رسانه 20080468
538 مجله حقوقي بين المللي 10240799
539 مجله حقوقي دادگستري 17354358
540 مجله حكيم سيد اسماعيل جرجاني 23456108
541 مجله دامپزشكي ايران 17356873
542 مجله دانشكده ادبيات و علوم انساني دانشگاه اصفهان 16801342
543 مجله دانشكده ادبيات و علوم انساني دانشگاه تهران 10262288
544 مجله دانشكده ادبيات و علوم انساني دانشگاه فردوسي مشهد 17351596
545 مجله دانشكده بهداشت و انستيتو تحقيقات بهداشتي 17357586
546 مجله دانشكده دندانپزشكي اصفهان 1735255X
547 مجله دانشكده دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي 17357683
548 مجله دانشكده دندانپزشكي مشهد 15609286
549 مجله دانشكده علوم اداري و اقتصاد دانشگاه اصفهان 17356482
550 مجله دانشكده علوم انساني دانشگاه سمنان 1735689x
551 مجله دانشكده علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني سبزوار 16067487
552 مجله دانشكده فني دانشگاه تبريز 10298568
553 مجله دانشكده پرستاري و مامايي اروميه 20086326
554 مجله دانشكده پزشكي اصفهان 10277595
555 مجله دانشكده پزشكي دانشگاه علوم پزشكي تهران 16831764
556 مجله دانشكده پزشكي مشهد 17354013
557 مجله دانشگاه علوم پزشكي اراك، فصلنامه ره آورد دانش 17355338
558 مجله دانشگاه علوم پزشكي اردبيل 17352452
559 مجله دانشگاه علوم پزشكي بابل 41071561
560 مجله دانشگاه علوم پزشكي جهرم 20087993
561 مجله دانشگاه علوم پزشكي خراسان شمالي 20088701
562 مجله دانشگاه علوم پزشكي رازي 22287043
563 مجله دانشگاه علوم پزشكي شهركرد 17351448
564 مجله دانشگاه علوم پزشكي فسا 22285105
565 مجله دانشگاه علوم پزشكي قم 17357799
566 مجله دانشگاه علوم پزشكي كرمان 10239510
567 مجله دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه 1735093X
568 مجله دانشگاه علوم پزشكي مازندران 17359260
569 مجله دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني شهيد صدوقي يزد 1562272X
570 مجله دانشگاه علوم پزشكي گيلان 20084048
571 مجله دندانپزشكي جامعه اسلامي دندانپزشكان 10246428
572 مجله دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشكي تهران 1024641X
573 مجله رهيافت هاي سياسي و بين المللي 1735739X
574 مجله روان شناسي و علوم تربيتي دانشگاه تهران 28351025
575 مجله روانشناسي 16808436
576 مجله روانپزشكي و روانشناسي باليني ايران 17354315
577 مجله زبان و ادبيات عربي دانشگاه فردوسي مشهد 20087217
578 مجله زبانشناسي و گويش هاي خراسان 20087233
579 مجله زيست شناسي ايران انجمن زيست شناسي ايران 20089406
580 مجله صنايع چوب و كاغذ ايران 20089066
581 مجله صنعت لاستيك ايران 15630633
582 مجله علمي دانشكده پرستاري و مامايي همدان 20082800
583 مجله علمي دانشگاه علوم پزشكي ايلام 15634728
584 مجله علمي دانشگاه علوم پزشكي بيرجند 21971607
585 مجله علمي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان 17353165
586 مجله علمي دانشگاه علوم پزشكي كردستان 1560652x
587 مجله علمي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي - درماني قزوين 36661561
588 مجله علمي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني استان زنجان 16069366
589 مجله علمي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني همدان 42851025
590 مجله علمي دانشگاه علوم پزشكي گرگان 15624765
591 مجله علمي سازمان نظام پزشكي جمهوري اسلامي ايران 15621073
592 مجله علمي شيلات ايران 10261354
593 مجله علمي كشاورزي دانشگاه شهيد چمران اهواز 02543648
594 مجله علمي پزشكي جندي شاپور 10268960
595 مجله علمي پزشكي قانوني 14571027
596 مجله علوم آماري 17358183
597 مجله علوم اجتماعي دانشگاه فردوسي مشهد 20081383
598 مجله علوم اجتماعي و انساني دانشگاه شيراز 10208576
599 مجله علوم انساني دانشگاه امام حسين ع 2008093x
600 مجله علوم دانشگاه تهران 10581016
601 مجله علوم دانشگاه شهيد چمران اهواز ندارد
602 مجله علوم رفتاري 20081324
603 مجله علوم روانشناختي ندارد
604 مجله علوم زراعي ايران 15625540
605 مجله علوم كشاورزي ايران 10175652
606 مجله علوم كشاورزي و منابع طبيعي 10283099
607 مجله علوم و صنايع غذايي 20088787
608 مجله علوم و صنايع كشاورزي 10294791
609 مجله علوم و فنون باغباني ايران 71541680
610 مجله علوم و فنون دريايي 20088965
611 مجله علوم و فنون هسته اي 17351871
612 مجله علوم پايه دانشگاه آزاد اسلامي 16820169
613 مجله علوم پايه پزشكي ايران 60151608
614 مجله علوم پزشكي مدرس: آسيب شناسي زيستي 95541562
615 مجله غدد درون ريز و متابوليسم ايران 16834844
616 مجله فيزيك زمين و فضا 86471025
617 مجله كشاورزي 15625524
618 مجله كنترل 20088345
619 مجله مركز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشكي يزد 22517065
620 مجله مطالعات اجتماعي ايران 20083653
621 مجله مطالعات ايراني 17350700
622 مجله منابع طبيعي ايران 10251316
623 مجله مهندسي برق دانشگاه تبريز 20087799
624 مجله مهندسي بيوسيستم ايران 20084803
625 مجله مهندسي شيمي ايران 17355400
626 مجله مهندسي عمران و محيط زيست دانشگاه تبريز 20087918
627 مجله مهندسي مكانيك دانشگاه تبريز 22285148
628 مجله پزشكي اروميه 10273727
629 مجله پزشكي دانشگاه علوم پزشكي تبريز 16085671
630 مجله پزشكي كوثر 10287868
631 مجله پزشكي هرمزگان 17352223
632 مجله پزشكي هسته اي ايران 16812824
633 مجله پژوهش آب ايران 20081235
634 مجله پژوهش در علوم توانبخشي 17357519
635 مجله پژوهش علف هاي هرز 20086563
636 مجله پژوهش هاي توليد گياهي 23222050
637 مجله پژوهش هاي حفاظت آب و خاك 23222069
638 مجله پژوهش هاي زراعي ايران 20081472
639 مجله پژوهشهاي علوم دامي ايران 20083106
640 مجله پژوهشي علوم انساني دانشگاه اصفهان 1684372X
641 مجله پژوهشي علوم پايه دانشگاه اصفهان 16843711
642 مجله چشم پزشكي بينا 10266399
643 مجله چغندرقند 17350670
644 مجله ژئوفيزيك ايران 20080336
645 محاسبات نرم 23223707
646 محيط زيست و توسعه 2008921X
647 محيط شناسي 10258620
648 مدرس علوم انساني 16059689
649 مدل سازي در مهندسي 20084854
650 مدل سازي پيشرفته رياضي 22518088
651 مدلسازي اقتصادي 17359910
652 مديا 22285113
653 مديريت آب و آبياري 22516298
654 مديريت ارتقاي سلامت 22518614
655 مديريت استاندارد و كيفيت ندارد
656 مديريت اسلامي 22516980
657 مديريت اطلاعات سلامت 17357853
658 مديريت بازرگاني 10193871
659 مديريت بحران 2322519X
660 مديريت بر آموزش سازمان ها 23221429
661 مديريت بهره وري دانشگاه آزاد اسلامي تبريز 20088736
662 مديريت توسعه فناوري 20085060
663 مديريت توليد و عمليات 22516409
664 مديريت خاك و توليد پايدار 23221267
665 مديريت دارايي و تامين مالي ندارد
666 مديريت در دانشگاه اسلامي پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامي ندارد
667 مديريت دولتي دانشگاه تهران 10193871
668 مديريت زنجيره تامين 20089198
669 مديريت سازمانهاي دولتي - دانشگاه پيام نور  
670 مديريت سلامت 20081200
671 مديريت شهري 16072227
672 مديريت صنعتي دانشگاه تهران 10193871
673 مديريت فردا ندارد
674 مديريت فرهنگ سازماني 17356571
675 مديريت فناوري اطلاعات 10193871
676 مديريت نوآوري ندارد
677 مديريت و برنامه ريزي در نظام هاي آموزشي ندارد
678 مديريت و توسعه 1735465X
679 مديريت و توسعه ورزش 23224800
680 مديريت و منابع انساني در صنعت نفت ندارد
681 مديريت و پژوهش هاي دفاعي 20086121
682 مديريت ورزشي 20089341
683 مديريت پرستاري 22516611
684 مراقبت مبتني بر شواهد 20082487
685 مراقبت هاي نوين 22286918
686 مراقبت هاي پيشگيرانه در پرستاري و مامايي 23222565
687 مرتع 20080891
688 مرمت و معماري ايران 23453850
689 مسائل اجتماعي ايران 17359740
690 مسكن و محيط روستا 20084994
691 مشاوره كاربردي 22517243
692 مشرق موعود ندارد
693 مشكوة 16838033
694 مطالعات آسياي مركزي و قفقاز ندارد
695 مطالعات آموزش و يادگيري 22285075
696 مطالعات اجتماعي - روانشناختي زنان 17353386
697 مطالعات ادبيات تطبيقي 17359716
698 مطالعات ادبيات كودك 20088647
699 مطالعات اسلام و روانشناسي ندارد
700 مطالعات اسلامي 10104992
701 مطالعات اقتصاد اسلامي 20084102
702 مطالعات اقتصادي كاربردي ايران 23222530
703 مطالعات اندازه گيري و ارزشيابي آموزشي ندارد
704 مطالعات انقلاب اسلامي 20085834
705 مطالعات اوراسياي مركزي 20080867
706 مطالعات باستان شناسي 10262288
707 مطالعات برنامه درسي 17354986
708 مطالعات برنامه درسي آموزش عالي 17354986
709 مطالعات برنامه ريزي آموزشي 23453133
710 مطالعات بلاغي 20089570
711 مطالعات بين المللي 17352045
712 مطالعات بين المللي پليس 22285008
713 مطالعات بين رشته اي دانش راهبردي ندارد
714 مطالعات تاريخ اسلام 22286713
715 مطالعات تاريخ فرهنگي 20089945
716 مطالعات تاريخي جهان اسلام ندارد
717 مطالعات تجربي حسابداري مالي 17351138
718 مطالعات تربيتي و روانشناسي دانشگاه فردوسي مشهد 16082842
719 مطالعات ترجمه 17350212
720 مطالعات تطبيقي هنر 23453842
721 مطالعات تفسيري 22287256
722 مطالعات تقريبي مذاهب اسلامي 22520678
723 مطالعات توسعه اجتماعي - فرهنگي ندارد
724 مطالعات توسعه اجتماعي ايران 20086229
725 مطالعات جغرافيايي مناطق خشك 2287167
726 مطالعات حسابداري و حسابرسي 22520864
727 مطالعات حفاظت و امنيت انتظامي ندارد
728 مطالعات حقوق تطبيقي 1735496x
729 مطالعات حقوق خصوصي 17359651
730 مطالعات حقوقي 20087926
731 مطالعات حقوقي : افغانستان  
732 مطالعات در دنياي رنگ 22517278
733 مطالعات راهبردي بسيج 1735501x
734 مطالعات راهبردي جهاني شدن 10361522
735 مطالعات راهبردي زنان 20082827
736 مطالعات راهبردي ورزش و جوانان 1735224x
737 مطالعات روان شناختي 17353386
738 مطالعات روان شناسي ورزشي 17357314
739 مطالعات روانشناسي باليني ندارد
740 مطالعات روانشناسي تربيتي 22286683
741 مطالعات زبان و ترجمه 52022228
742 مطالعات زن و خانواده ندارد
743 مطالعات سياسي جهان اسلام 22520929
744 مطالعات شهر ايراني اسلامي ندارد
745 مطالعات شهري 23222875
746 مطالعات طب ورزشي 23221658
747 مطالعات عرفاني 20086555
748 مطالعات فرهنگ ارتباطات 20088760
749 مطالعات فرهنگي اجتماعي خراسان 17358256
750 مطالعات فرهنگي و ارتباطات 20085575
751 مطالعات فقه و حقوق اسلامي 20087012
752 مطالعات قدرت نرم ندارد
753 مطالعات قرآن و حديث 20083211
754 مطالعات قرآني ندارد
755 مطالعات كتابداري و علم اطلاعات 20085222
756 مطالعات مديريت انتظامي 17359570
757 مطالعات مديريت بر آموزش انتظامي ندارد
758 مطالعات مديريت بهبود و تحول 1735112X
759 مطالعات مديريت ترافيك 20084005
760 مطالعات مديريت راهبردي 22286853
761 مطالعات مديريت صنعتي 13751138
762 مطالعات مديريت ورزشي 17357314
763 مطالعات مديريت گردشگري 23223294
764 مطالعات معرفتي در دانشگاه اسلامي 23225246
765 مطالعات معماري ايران ندارد
766 مطالعات ملي 1735059x
767 مطالعات منابع انساني ندارد
768 مطالعات ميان رشته اي در رسانه و فرهنگ ندارد
769 مطالعات ميان رشته اي در علوم انساني 20084641
770 مطالعات ميان فرهنگي 17358663
771 مطالعات ناتواني 23222840
772 مطالعات هنر اسلامي 1735708X
773 مطالعات و تحقيقات اجتماعي در ايران 23225254
774 مطالعات و پژوهش هاي شهري و منطقه اي 20085354
775 مطالعات پليس زن 17359317
776 مطالعات پيشگيري از جرم 20080042
777 مطالعات پژوهشي راهور 23223529
778 معارف عقلي ندارد
779 معرفت 10236015
780 معرفت اخلاقي 20087160
781 معرفت اديان 20088116
782 معرفت اقتصاد اسلامي 20088515
783 معرفت سياسي  
784 معرفت فرهنگي اجتماعي 20088582
785 معرفت فلسفي 17354545
786 معرفت كلامي 20088876
787 معماري و شهرسازي آرمان شهر 20085079
788 معيار ندارد
789 مقالات و بررسيها 10104968
790 مكاترونيك 23225440
791 مكانيك سازه ها و شاره ها 22519475
792 مكانيك سيالات و آيروديناميك 23223278
793 مكانيك هوافضا 16095707
794 منابع انساني ناجا 2008904X
795 منادي امنيت فضاي توليد و تبادل اطلاعات ندارد
796 منطق پژوهي 23830670
797 منظر 20087446
798 منهاج 17359546
799 مهارت آموزي 23452021
800 مهارزيستي در گياه پزشكي 23224223
801 مهندسي آبياري و آب 22517359
802 مهندسي برق و الكترونيك ايران 17357152
803 مهندسي برق و مهندسي كامپيوتر ايران 16823745
804 مهندسي ترافيك 23221143
805 مهندسي تونل و فضاهاي زيرزميني 23223111
806 مهندسي حمل و نقل 20086598
807 مهندسي دريا 17357608
808 مهندسي زراعي 02543648
809 مهندسي صنايع و مديريت شريف 10287167
810 مهندسي عمران شريف 10287761
811 مهندسي عمران و محيط زيست اميركبير 20086040
812 مهندسي مالي و مديريت اوراق بهادار ندارد
813 مهندسي متالورژي 15631745
814 مهندسي معدن ندارد
815 مهندسي مكانيك 16059719
816 مهندسي مكانيك اميركبير 20086032
817 مهندسي مكانيك شريف 10287167
818 مهندسي مكانيك مدرس 10275940
819 مهندسي منابع آب 20086377
820 مهندسي نقشه برداري و اطلاعات مكاني ندارد
821 مهندسي هوانوردي 17359449
822 مهندسي و مديريت آبخيز 22519300
823 مهندسي و مديريت انرژي 22518061
824 مهندسي و مديريت كيفيت 23221305
825 مهندسي پزشكي زيستي ندارد
826 مهندسي ژنتيك و ايمني زيستي ندارد
827 مواد نوين 22285946
828 مواد و فناوري هاي پيشرفته 20084269
829 مواد پر انرژي 17353629
830 مواد پيشرفته در مهندسي 10252851
831 مواد پيشرفته و پوشش هاي نوين ندارد
832 ميكروب شناسي پزشكي ايران 17358612
833 ميكروبيولوژي دامپزشكي 22518851
834 ناتواني هاي يادگيري 22518673
835 نامه آموزش عالي ندارد
836 نامه انجمن جمعيت شناسي ايران 1735000X
837 نامه علوم اجتماعي 10102809
838 نامه فرهنگستان 10250832
839 نامه معماري و شهرسازي 20082649
840 نامه مفيد 99381027
841 نامه هنرهاي تجسمي و كاربردي 20082649
842 نامه هنرهاي نمايشي و موسيقي 20082649
843 نامه ي انجمن حشره شناسي ايران 02599996
844 نشاء علم x8003539
845 نشريه ادب و زبان 17272106
846 نشريه ادبيات تطبيقي دانشگاه شهيد باهنر كرمان 20086512
847 نشريه ادبيات پايداري 20086881
848 نشريه انجمن معماري و شهرسازي ايران 2228589X
849 نشريه انرژي ايران 10283706
850 نشريه بين المللي مهندسي صنايع و مديريت توليد 20084870
851 نشريه تحقيقات كاربردي علوم جغرافيايي 22287736
852 نشريه جراحي ايران 17354099
853 نشريه دانشكده ادبيات و علوم انساني دانشگاه تبريز 10237976
854 نشريه دانشكده فني دانشگاه تهران 10260803
855 نشريه دانشكده مهندسي دانشگاه فردوسي مشهد 30801020
856 نشريه دانشگاه علوم پزشكي البرز 17356679
857 نشريه زمين شناسي مهندسي دانشگاه خوارزمي 22286837
858 نشريه علوم حركتي و ورزش ندارد
859 نشريه علوم دانشگاه خوارزمي 22286861
860 نشريه علوم كاربردي و محاسباتي در مكانيك 2008918X
861 نشريه علوم و فناوري رنگ 17358779
862 نشريه محيط زيست طبيعي 20087764
863 نشريه مرتع و آبخيزداري 20085044
864 نشريه مهندسي صنايع دانشگاه تهران 10260803
865 نشريه مهندسي عمران دانشگاه فردوسي مشهد 20087454
866 نشريه مهندسي متالورژي و مواد 20087462
867 نشريه پژوهش هاي حبوبات ايران 2008725x
868 نشريه پژوهشي مهندسي مكانيك ايران 16059727
869 نظارت و بازرسي 17359554
870 نظريه و عمل در برنامه درسي 23454938
871 نقد ادب معاصر عربي 23225068
872 نقد ادبي 1735000X
873 نقد زبان و ادبيات خارجي 20087330
874 نقد و نظر 10268952
875 نقش جهان 23224991
876 نهال و بذر 15625494
877 نوآوري در علوم و فناوري غذايي 22516476
878 نوآوري هاي آموزشي 17351235
879 نوآوري و ارزش آفريني ندارد
880 نيوار 17350565
881 نگرش هاي نو در جغرافياي انساني 22516697
882 نگره 17354560
883 هنرهاي زيبا 10259570
884 هنرهاي زيبا : افغانستان  
885 هنرهاي زيبا معماري و شهرسازي 22286020
886 هنرهاي زيبا هنرهاي تجسمي 22286039
887 هنرهاي زيبا هنرهاي نمايشي و موسيقي 22286012
888 هواشناسي كشاورزي  
889 هوش محاسباتي در مهندسي برق و كامپيوتر 22516563
890 هويت شهر 17359562
891 هيدروليك 10259570
892 ورزش و علوم زيست حركتي 2228723X
893 يافته 15630773
894 يافته هاي تحقيقاتي در گياهان زراعي و باغي 23224096
895 يافته هاي نوين زمين شناسي كاربردي 22285873
896 پاتوبيولوژي مقايسه اي 17353904
897 پاسداري فرهنگي انقلاب اسلامي 90842251
898 پايش 16807626
899 پترولوژي 22285210
900 پدافند الكترونيكي و سايبري ندارد
901 پدافند غيرعامل 20086849
902 پردازش علائم و داده ها 20083262
903 پرستاري مراقبت ويژه 2008336X
904 پرستاري و مامايي جامع نگر 1028364
905 پوست و زيبايي 20087470
906 پياورد سلامت 17358132
907 پيشرفت هاي حسابداري 20089988
908 پژوهش آب در كشاورزي 22287140
909 پژوهش ادبيات معاصر جهان 10260188
910 پژوهش حقوق خصوصي ندارد
911 پژوهش حقوق عمومي 17351154
912 پژوهش حقوق كيفري ندارد
913 پژوهش در آموزش علوم پزشكي 20087284
914 پژوهش در برنامه ريزي درسي 20081197
915 پژوهش در توانبخشي ورزشي ۲۳۸۳۱۴۶۴
916 پژوهش در سلامت روانشناختي 01662008
917 پژوهش در طب ورزشي و فناوري ندارد
918 پژوهش در علوم ورزشي 17357314
919 پژوهش در مديريت ورزشي و رفتار حركتي ندارد
920 پژوهش در مسائل تعليم و تربيت 17352983
921 پژوهش در مسائل تعليم و تربيت اسلامي 2008093x
922 پژوهش در نشخواركنندگان 23454253
923 پژوهش در نظامهاي آموزشي ندارد
924 پژوهش در ورزش هاي دانشگاهي 23453591
925 پژوهش در پزشكي 17355311
926 پژوهش ديني ندارد
927 پژوهش زبان هاي خارجي 01881026
928 پژوهش زبان و ادبيات فارسي 17351030
929 پژوهش زنان 17351693
930 پژوهش سياست نظري 20085796
931 پژوهش سيستم هاي بس ذره اي 2322231X
932 پژوهش فيزيك ايران 16826957
933 پژوهش كشاورزي - دانشگاههاي منطقه غرب 17357446
934 پژوهش مديريت آموزش كشاورزي 17356652
935 پژوهش نامه آموزش زبان فارسي به غير فارسي زبانان 53942322
936 پژوهش نامه اخلاق 22287264
937 پژوهش نامه ايراني سياست بين الملل 23223472
938 پژوهش نامه تاريخ اجتماعي و اقتصادي ندارد
939 پژوهش نامه تاريخ اسلام ندارد
940 پژوهش نامه زنان ندارد
941 پژوهش نامه علوي 23830859
942 پژوهش نامه فيزيولوژي ورزشي كاربردي 20085389
943 پژوهش نامه كتابداري و اطلاع رساني 22516344
944 پژوهش نامه مباني تعليم و تربيت 22516360
945 پژوهش نامه مديريت تحول 20084900
946 پژوهش نامه مديريت ورزشي و رفتار حركتي 20085397
947 پژوهش نامه نظم و امنيت انتظامي 22287078
948 پژوهش نفت 23452900
949 پژوهش ها و سياست هاي اقتصادي 10279024
950 پژوهش هاي آبخيزداري ندارد
951 پژوهش هاي آموزش و يادگيري 23452196
952 پژوهش هاي اخلاقي ندارد
953 پژوهش هاي ادب عرفاني 20083130
954 پژوهش هاي ادبي 17352932
955 پژوهش هاي ادبي قرآني 23452234
956 پژوهش هاي ادبيات تطبيقي 23452366
957 پژوهش هاي ارتباطي 10253963
958 پژوهش هاي اعتقادي كلامي 17359899
959 پژوهش هاي اقليم شناسي 22285040
960 پژوهش هاي الگوسازي اقتصادي ندارد
961 پژوهش هاي انقلاب اسلامي 23222573
962 پژوهش هاي باستان شناسي ايران 23455225
963 پژوهش هاي برنامه درسي ندارد
964 پژوهش هاي تاريخي 20086253
965 پژوهش هاي تاريخي ايران و اسلام 23452099
966 پژوهش هاي ترجمه در زبان و ادبيات عربي 22519017
967 پژوهش هاي ترويج و آموزش كشاورزي 20085567
968 پژوهش هاي جانوري 20089406
969 پژوهش هاي جغرافياي انساني 20086269
970 پژوهش هاي جغرافياي طبيعي 2008630x
971 پژوهش هاي جغرافيايي 10266836
972 پژوهش هاي حسابداري مالي 20087691
973 پژوهش هاي حسابداري مالي و حسابرسي ندارد
974 پژوهش هاي حفاظتي امنيتي ندارد
975 پژوهش هاي حقوق تطبيقي 16059689
976 پژوهش هاي حقوق جزا و جرم شناسي 20088418
977 پژوهش هاي خاك 17358310
978 پژوهش هاي راهبردي امنيت و نظم اجتماعي 23221453
979 پژوهش هاي راهبردي سياست ندارد
980 پژوهش هاي رشد و توسعه اقتصادي 22285954
981 پژوهش هاي روابط بين الملل 22518444
982 پژوهش هاي روان شناسي اجتماعي ندارد
983 پژوهش هاي روان شناسي باليني و مشاوره 22516352
984 پژوهش هاي روستايي 20087373
985 پژوهش هاي زبان شناسي 20086261
986 پژوهش هاي زبان شناسي تطبيقي 22520740
987 پژوهش هاي زبانشناختي در زبان هاي خارجي 10260188
988 پژوهش هاي زباني 10262288
989 پژوهش هاي زعفران 23453869
990 پژوهش هاي سلولي و ملكولي 20089147
991 پژوهش هاي سياست اسلامي ندارد
992 پژوهش هاي صنايع غذايي 2008515X
993 پژوهش هاي علم و دين ندارد
994 پژوهش هاي علوم دامي 20085125
995 پژوهش هاي علوم شناختي و رفتاري 22517642
996 پژوهش هاي علوم و فناوري چوب و جنگل ندارد
997 پژوهش هاي فرسايش محيطي 22517812
998 پژوهش هاي فقه و حقوق اسلامي 17357233
999 پژوهش هاي فقهي 20088388
1000 پژوهش هاي فيزيولوژي و مديريت در ورزش 17355354
1001 پژوهش هاي قرآن و حديث 20089430
1002 پژوهش هاي كاربردي در شيمي 99371735
1003 پژوهش هاي كاربردي در مديريت ورزشي  
1004 پژوهش هاي كاربردي در گياه پزشكي ندارد
1005 پژوهش هاي كاربردي روانشناختي ندارد
1006 پژوهش هاي مديريت در ايران 2322200X
1007 پژوهش هاي مديريت راهبردي 22285067
1008 پژوهش هاي مديريت عمومي 20082959
1009 پژوهش هاي مديريت منابع انساني 82548002
1010 پژوهش هاي مديريت منابع سازماني 22286977
1011 پژوهش هاي مشاوره 20081634
1012 پژوهش هاي معاصر در مديريت ورزشي 22517103
1013 پژوهش هاي معماري اسلامي 2382980X
1014 پژوهش هاي مهدوي ندارد
1015 پژوهش هاي مهندسي صنايع در سيستم هاي توليد 23452250
1016 پژوهش هاي نقد و ترجمه ي زبان و ادبيات عربي 22519017
1017 پژوهش هاي نهج البلاغه 17358051
1018 پژوهش هاي نوين روانشناختي ندارد
1019 پژوهش هاي هستي شناختي ندارد
1020 پژوهش هاي چينه نگاري و رسوب شناسي 20087888
1021 پژوهش هاي ژئومورفولوژي كمي 22519424
1022 پژوهش هاي گياهي ندارد
1023 پژوهش هنر 23453834
1024 پژوهش و برنامه ريزي در آموزش عالي 10215107
1025 پژوهش و برنامه ريزي روستايي 23222514
1026 پژوهش و برنامه ريزي شهري 22285229
1027 پژوهش و سازندگي 96321019
1028 پژوهش و نوآوري در علوم و صنايع غذايي 22520937
1029 پژوهش و نگارش كتب دانشگاهي 17350999
1030 پژوهش پرستاري 17357012
1031 پژوهش ‌هاي تجربي حسابداري 22518509
1032 پژوهشنامه ادب غنايي 20085737
1033 پژوهشنامه ادبيات تعليمي 20084862
1034 پژوهشنامه اديان 20080476
1035 پژوهشنامه اصلاح گياهان زراعي 22286128
1036 پژوهشنامه اقتصاد كلان 2322116x
1037 پژوهشنامه اقتصادي 1735210x
1038 پژوهشنامه انتقادي متون و برنامه هاي علوم انساني 23831294
1039 پژوهشنامه انقلاب اسلامي 22518681
1040 پژوهشنامه بازرگاني 17350794
1041 پژوهشنامه بيمه 17356555
1042 پژوهشنامه تاريخ تمدن اسلامي 22287906
1043 پژوهشنامه تاريخ هاي محلي ايران ندارد
1044 پژوهشنامه تفسير و زبان قرآن 23223804
1045 پژوهشنامه حقوق اسلامي 20082908
1046 پژوهشنامه حقوق كيفري 22285407
1047 پژوهشنامه حمل و نقل 20083351
1048 پژوهشنامه خراسان بزرگ 22516131
1049 پژوهشنامه زلزله شناسي و مهندسي زلزله 17351677
1050 پژوهشنامه عرفان ندارد
1051 پژوهشنامه علوم انساني 45281735
1052 پژوهشنامه علوم انساني و اجتماعي دانشگاه مازندران 17350298
1053 پژوهشنامه علوم سياسي 7401735
1054 پژوهشنامه فرهنگي هرمزگان ندارد
1055 پژوهشنامه فلسفه دين 20080735
1056 پژوهشنامه قرآن و حديث 20080417
1057 پژوهشنامه ماليات 22516484
1058 پژوهشنامه متين ندارد
1059 پژوهشنامه مديريت اجرايي 20086237
1060 پژوهشنامه مديريت حوزه آبخيز 22516174
1061 پژوهشنامه نقد ادب عربي 20087349
1062 پژوهشنامه نقد ادبي و بلاغت 23829575
1063 پژوهشنامه نهج البلاغه ندارد
1064 پژوهشنامه پردازش و مديريت اطلاعات 22518223
1065 پژوهشهاي اجتماعي اسلامي 10290117
1066 پژوهشهاي ايرانشناسي 22520643
1067 پژوهشهاي تربيتي دانشگاه خوارزمي ندارد
1068 پژوهشهاي توليدات دامي 22518622
1069 پژوهشهاي حقوقي 16829220
1070 پژوهشهاي دانش زمين 20088299
1071 پژوهشهاي رشد و توسعه پايدار 17356768
1072 پژوهشهاي روانشناختي 10199616
1073 پژوهشهاي سياسي جهان اسلام 23222980
1074 پژوهشهاي علوم تاريخي 10262288
1075 پژوهشهاي علوم و صنايع غذايي ايران 17354161
1076 پژوهشهاي فلسفي - كلامي ندارد
1077 پژوهشهاي فلسفي دانشگاه تبريز 22517960
1078 پژوهشهاي محيط زيست 20089597
1079 پژوهنده 17351022
1080 چاپ و نشر 23221062
1081 چشم انداز مديريت بازرگاني 22516050
1082 چشم انداز مديريت دولتي 22516069
1083 چشم انداز مديريت صنعتي ندارد
1084 ژئوپليتيك 17354331
1085 ژنتيك در هزاره سوم 17286182
1086 ژنتيك نوين 20084439
1087 گام هاي توسعه در آموزش پزشكي 17354242
1088 گفتمان نو : افغانستان  
1089 گلجام 20082738
1090 گنجينه اسناد 10233652
1091 گوارش 15607186
1092 گياه پزشكي دانشگاه شهيد چمران اهواز 02543648

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer JOURNALS haberleri
Arşiv Arama
- -